bazény

bazén
Rady a Tipy

Objevte inspiraci v antice s PRESBETONEM

Jak víme z hodin dějepisu, už v dobách starověkého Říma byly bazény součástí veřejných lázní a plnily funkci z hlediska hygieny, odpočinku i společenského setkávání. Dopřejte si výhody bazénu přímo na své zahradě i vy.

Žena s dítětem v nafukovacím bazéně
Rady a Tipy

Máte na zahradě nafukovací bazén? Správná péče je klíčová

Nafukovací bazény jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat osvěžující koupání přímo na své vlastní zahradě. Přinášíme vám pár tipů, jak o bazén správně pečovat.

Děti v bazénu - Bazénový vysavač Warrior
Relax v zahradě

Jak udržet v bazénu čistou vodu, co má jiskru? K úspěchu vede pár zaručených kroků

Koupací sezóna až sedm měsíců v roce si od bazénu na zahradě žádá neustálou dokonalou připravenost na vodní sport, relax, zábavu a radovánky. Abychom si pobyt v bazénu užili všichni naplno, je pro nás kromě příjemné teploty vody stejně důležitá také její čistota a zdravotní nezávadnost.

Rodina v bazénu -Mountfield
Relax v zahradě

Nejlepší léto je, když … panuje Azuro! Aneb poznejte kouzlo nejoblíbenějších rodinných bazénů v Česku

Hledáte rychlou a snadnou cestu k vlastnímu koupání? Láká vás průzračná hladina křišťálově čisté vody, radost vašich nejbližších, lákavé osvěžení i nekonečné vodní radovánky v příjemném soukromí vlastní zahrady. Přesně to si můžete užívat po celé léto, aniž byste utráceli balík peněz. Letní prázdniny se blíží, a tak téma koupání ve vlastním bazénu a pokud možno s nejrychlejší instalací je velmi aktuální. Ale jak dobře vybrat?

Žena sedící u bazénu
Relax v zahradě

Připravte si bazén na letní sezónu

Letní horké dny se pomalu blíží. Máme pro vás pár tipů, jak připravit a pečovat o bazén na vaší zahradě.

Rodinný bazén
Relax v zahradě

Užívejte si parádní relax i zábavu ve vlastním luxusním bazénu

Rodinná dovolená u moře je prima věc. Jenže za týden dva skončí. Zbyde pár hezkých zážitků, které ovšem brzy vyprchají, a hromádka fotek v mobilu. A zůstane i díra v úsporách. Prázdninové pobyty u moře totiž kvůli drsné inflaci příšerně podražily. Za čtyřčlennou rodinu utratíte ve slušném hotelu tolik, že byste za ty peníze klidně mohli mít i vlastní bazén.

Exteriér s příjezdovou cestou - Rodinný dům s krytým bazénem v Řepově
Návštěvy domů

Nový dům plně respektuje typickou zástavbu obce. Zasazený mezi odrostlými stromy ukrývá překvapení

Starý dům v obci Řepov v okrese Mladá Boleslav dosloužil. Architekt Robert Hofman místo něj navrhl nový, který umístil mezi odrostlé okrasné i ovocné stromy. Stíny košatých stromů dopadají na fasádu a okny a střešními světlíky vstupují i do interiéru. Nenápadný dům, postavený na přibližně stejné zastavěné ploše jako původní, plně respektuje typickou zástavbu obce, a přece přináší více překvapení.

Zazimování bazéna
Zahradní technika

Jak správně připravit bazén na zimní spánek?

Dny jsou stále chladnější, koupací sezonu už zakončujeme. Nastal tedy čas svůj bazén zazimovat. Není to žádná věda, zvládnete to snadno. A na jaře s příchodem prvních teplých dní oceníte péči, kterou jste bazénu věnovali právě teď.

Působivá vila v Mexiku s nádhernou karibskou zahradou
Návštěvy domů

Slovenský ateliér realizoval v Mexiku působivou vilu s nádhernou karibskou zahradou

Husté lesy nedaleko města Tulum na poloostrově Yucatan už jen z fotografií navozují pocit relaxace. Část přirozeného místního porostu proniká i na pozemek. Vilu na tomto místě realizoval bratislavský ateliér NOIZ.SK.

Virivka a bazén v jednom
Relax v zahradě

Chceme být fit a v pohodě! Vířivá vana dokáže ještě mnohem víc

Voda je pro nás odedávna životodárným živlem a nevyčerpatelným zdrojem osvěžení, uvolnění, klidu i nové energie, synonymem pro zdraví a čistotu těla i mysli.