Reklama
Originální svítidla na Designbloku

Originální svítidla na Designbloku

Český výrobce designových svítidel HORMEN CE a.s. vystavuje na letošním Designbloku. Ve své expozici předvede barevná designová svítidla s LED technologií, což je hlavní trend v moderním osvětlování posledních několika let.

Designblok odhalil téma a vizuál osmnáctého ročníku

Designblok odhalil téma a vizuál osmnáctého ročníku

Pražský týden designu a módy představil vizuál k letošnímu ročníku. Zachycuje tváře předních českých designérů a osobností spojených s Designblokem. Nadcházející ročník přehlídky se uskuteční 27. – 31. října 2016 v prostoru Výstaviště Praha Holešovice a jednotícím tématem je pro tento rok Sport.

Ceny šéfredaktorů obdržely nejlepší projekty Designbloku´15

Ceny šéfredaktorů obdržely nejlepší projekty Designbloku´15

Sedmnáctý ročník Designbloku zná vítěze Cen šéfredaktorů. Nejpovedenější prezentace Designbloku volila porota složená z šéfredaktorů a redaktorů českých i zahraničních médií. Designéři soutěžili celkem v deseti kategoriích. Oceněny byly nejlepší instalace výrobců, distributorů, školních studií i designérů a designérských studií. Porota zvolila také nejlepší nový nábytek, kolekci doplňků, svítidel a šperků.

Designblok 2013

Designblok 2013

Pravidelná přehlídka českého designu a módy letos připadá na 7. až 13. října. Tento rok slaví už patnáct let od svého založení, a tak bude tak trochu ve znamení bilancování a retrospektivy. Hlavním tématem se staly ikony. Ikony ve smyslu věcí, které stále obdivujeme, ke kterým se vracíme, předmětů majících v sobě genialitu nápadu, silný