Reklama
Malý domek za Prahou nejen na víkendy

Malý domek za Prahou nejen na víkendy

Jelikož Češi patří k národu chatařů a chalupářů, mnozí z nás si kompenzují pobyt ve městě víkendovým dojížděním na chatu či chalupu. Jsou tak stále na cestách, neustále balí a vybalují, proto není divu, že některým se stálé stěhování sem a tam a starost o dvě domácnosti začnou časem zajídat.

Cemix představuje nový vzorník

Cemix představuje nový vzorník

Společnost LB Cemix, s.r.o., právě přichází s novým barevným vzorníkem šlechtěných omítek a fasádních nátěrů. Motto nového vzorníku je inspirováno přírodou: Duhově krásný. Řazení barevných odstínů ve vzorníku totiž vychází z přirozeného snoubení barev v duze, která je obecně pokládána za dokonalé ztělesnění barevné harmonie.

Pozvánka na Den dřevostaveb 2015

Pozvánka na Den dřevostaveb 2015

Asociace dodavatelů montovaných domů bude v dubnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již druhý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2015“, jejímž cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.