Reklama

Vytvořte si svůj vlastní dekor

Na český trh vstupuje novinka vpodobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními vzory pod názvem Design Concept. Tato inovace nabízí nepřeberné množství možností jemných variací barev amotivů.

Vlohy plovoucí podlahy

Vlohy plovoucí podlahy

Nechce se vázat na stropní konstrukci ataké od stěn si potřebuje držet odstup. Není to její rozmar, ale strategie, jak se nedat ovlivnit fyzikálními či chemickými změnami vsousedících konstrukcích. To, že jí říkáme plovoucí, jen potvrzuje nezávislost typu takovéto konstrukce na stavebním celku. Nikdo anic však neexistuje zcela bez souvislostí aalespoň malých závislostí…

Laminátové krytiny extra třídy s působivým vysokým leskem

Laminátové krytiny extra třídy s působivým vysokým leskem

Kvalitní laminátové podlahy patří mezi věrohodné imitátory přírodních i umělých materiálů, nabízejí tradiční i méně obvyklé až atypické dekory. A právě dvě zajímavé kolekce se zcela individuálním designem postupně představili designéři německého výrobce laminátových krytin Witex. První z kolekcí, Witex Color s pěti jednobarevnými dekory, nabízí dva druhy provedení: extravagantní vysoký lesk anebo decentní mat.

Laminátové krytiny Witex pro tradiční, moderní i extravagantní až odvážné interiéry

Laminátové krytiny Witex pro tradiční, moderní i extravagantní až odvážné interiéry

Společnost Kratochvíl parket profi, přední český dovozce a distributor podlahových krytin, významně rozšířila svou nabídku v oblasti laminátových krytin Witex a představuje nyní 15 kolekcí atraktivních laminátových podlah od stejnojmenného německého výrobce. Jednotlivé charakterově odlišné řady – Trend, Cusual Living, Premium a Design – zahrnují kolekce, které uspokojí náročné požadavky na tradiční, moderní i extravagantní vybavení interiéru.