OLED televizory

Kupování televizoru
Spotřebiče

Jak vybrat ten správný televizor: Proč je důležitý počet pixelů a vyplatí se 4K?

Při výběru nového televizoru je klíčové zvážit několik faktorů, jako jsou velikost obrazovky, rozlišení a typ panelu, které ovlivňují kvalitu obrazu a celkový zážitek ze sledování.

Televizor v interiéri
Spotřebiče

Jak vybrat nový televizor pod stromeček?

Ztrácíte se v bohaté nabídce televizorů a nevíte, podle čeho a jak vybírat vhodný přijímač do vaší domácnosti, na chalupu nebo do pracovny? Připravili jsme pro vás jednoduchého průvodce nákupem nového televizoru. Podle tohoto pětibodového seznamu si vyberete dokonalý televizor, který bude přesně odpovídat vašim nárokům.

Televize Samsung OLED
Spotřebiče

Vizuální i akustický zážitek díky Samsung OLED

Taky jste se už těšili na podzim? Zachumlat se do deky, nalít si šálek horkého čaje a pustit si svůj oblíbený film či seriál... Díky televizi Samsung OLED bude váš zážitek ze sledování maximální!

LG-OLED-E8 FOTO LG Electronics CZ
Spotřebiče

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED je nejmladší komerčně využitou technologií, přesto si za relativně krátký čas vydobyl všeobecné uznání jako dosud nejvyšší dosažená kvalita televizního obrazu. Hlavní předností obrazovek OLED je vynikající kontrast a dokonalé barevné podání obrazu.

FOTO LOEWE
Spotřebiče

Stručný přehled televizních přijímaču

Pomyslným televizním vrcholem roku jsou – pro výrobce, prodejce i provozovatele televizního vysílání – Vánoce. Nicméně, přemýšlivější spotřebitelé nákup nové „bedny“ nezřídka odloží až do nového roku. Jedním z důvodů jsou novoroční výprodeje a druhým americký technologický veletrh CES, který pro mnoho výrobců představuje vítanou možnost prezentovat ty nejčerstvější novinky a technické vymoženosti.