pánske byty

Pražský byt s nepravidelným půdorysem v pánském stylu
Design interiérů

Originalita, dostatek úložného prostoru a nádech luxusu v pánském stylu. Proměna pražského bytu s nepravidelným půdorysem

Atypické půdorysy působí netradičně, moderně a je jasné, že z nich může vzniknout jedinečný interiér. Jenže i šikmé stěny a kompletně prosklené fasády mají svá negativa. Byt s nepravidelným půdorysem v Praze řešilo studio SMLXL pro mladého muže. Výsledek? Originalita, dostatek úložného prostoru a nádech luxusu v pánském stylu.

Design interiérů

Velký byt pro náročného majitele

Prostorný byt potřeboval důkladnou rekonstrukci. Nachází se v prvním poschodí historického domu z roku 1938.

FOTO VENTURA PICTURES
Design interiérů

Když muž ví, co potřebuje: Šikovně zařízený jednopokojový byt

Malý pánský byt vůbec nemusí působit přísně ani nudně. Zejména pokud se jeho majitel věnuje zajímavým zálibám. Světlý interiér dává jasně najevo majitelovu lásku k hudbě i sportu a zároveň odhaluje jeho smysl pro praktický život.

Foto: MgA. Tomáš Dittrich
Design interiérů

Jak na přeměnu malého bytu, aby vyhovoval potřebám moderního muže

Proměnit malý byt tak, aby vyhovoval potřebám moderního muže, není jednoduché. Musí poskytovat pohodlí pro odpočinek, klidný spánek, ale také prostor pro setkávání se s přáteli, či práci.

FOTO ROBERT ŽÁKOVIČ
Design interiérů

Vyladěný pánský byt v Holešovicích

K návrhu interiéru holešovického bytu se studio Martina Design dostalo už v průběhu hrubé stavby. Autorky proto měly šanci zasáhnout do výběru některých materiálů a stvořit do posledního detailu vyladěný pánský byt.

Design interiérů

Industriální pánský dvoupokojový byt v centru města

Příjemný dvoupokojový byt získal díky kompletní rekonstrukci úplně nový výraz. Jeho srdce tvoří netradiční kovová konstrukce, která nápaditě nahradila část stěn.