parketové podlahy

Velká bílá kuchyň s barovými židlemi a jídelní kout
Kuchyně

Jak vybrat dobrou a kvalitní podlahu do kuchyně?

Vybrat dobrou a kvalitní podlahu do kuchyně je základ, protože musí ustát nejen všelijaké „nehody“, ale měla by být i dostatečně mocná, aby unesla kuchyňskou linku, spotřebiče i stůl s židlemi. Udělejte si přehled o tom, co trh nabízí, a vyberte si správně.

Návštěvy domů

Elegantní rekonstrukce prvorepublikového domu

Při rekonstrukci domu z třicátých let minulého století můžete natrefit na cokoliv. Obvykle bývá samotný dům zevnitř zakrytý znehodnocujícími nánosy desetiletí.

FOTO JH STUDIO
Design interiérů

S citem rekonstruovaný vinohradský byt okouzlí otevřeností a autentičností

S citem rekonstruovaný vinohradský byt okouzlí otevřeností a autentičností. Rodiče malého Edíka hledali bydlení v Praze ještě v době, kdy o miminku neuvažovali. Dvouletá cesta za vysněným bydlením je dovedla do bytu, který byl na první pohled naprosto nevyhovující. Dokázali z něj však díky vlastní invenci a nasazení vytvořit půvabný interiér, který spolehlivě předčí počáteční očekávání.

Obývací pokoj je úsporně zařízen. Velkou koženou pohovku doplňuje pouze elegantní kávový stolek, subtilní křeslo J110 od značky Hay a televizní konzolová skříňka.FOTO WESTWING
Design interiérů

Krásný byt s vysokými stropy a parketovou podlahou

Ve svém bytě ve Frankfurtu nad Mohanem žije marketingová specialistka Corrina Thiel už pět let. Ve městě bankéřů a finančním srdci Evropy se zabydlela v krásném bytě s vysokými stropy a parketovou podlahou. Zaplnila ho černobílou klasikou a doplnila designovými doplňky. Zvolila cestu, která nikdy nevede do slepé uličky.

FOTO Freudenberg Home and Cleaning Solutions
Novinky

Přivítejte jaro blýskající se podlahou

Těšíte se na příchod jara, ale zároveň se děsíte velkého jarního úklidu? Příchodem inovovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se stane úklid podlahy hračkou. A to bez rozmočených rukou a bolavých zad z ohýbání. Nově navíc prošel vylepšením, díky kterému je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě jednodušší než dřív.

FOTO ROBERT ŽÁKOVIČ
Design interiérů

Rekonstrukce bytu v centru Prahy s čistě ženskou energií

Rekonstrukce bytu ve druhém patře měšťanského domu nemohla dopadnout jinak než něžně. Byla od počátku v rukou tří žen.