pracovni postup

foto: Möbelix

Jak z jednoduchých poliček vytvořit zahradu na stěně?

Sezona zahrad je už v plném proudu, proto jsme pro vás tentokrát připravili návod na vertikální zahradu, která je vhodná jak do exteriéru, tak i do interiéru. VYZKOUŠEJTE HO!

foto: Möbelix
Hand Made

Připravte si s námi balzám na rty – je nejen levnější, ale také bez chemie!

Když si čtete složení koupeného kosmetického přípravku, mohou vás přepadnout pochybnosti, zda je v něm vůbec nějaká přírodní složka. Naproti tomu do vlastnoručně připraveného balzámu na rty přidáte jen to, co dává matka příroda.

FOTO RAVAK
Koupelny

Jak na montáž sprchového koutu

Sprchové kouty s polorámovou konstrukcí představují ideální kompromis v oblasti designu, funkčnosti i jednoduchosti sestavování. Jednotlivé součásti se dají snadno přepravit a rychle sestavit, přičemž postačí běžné nářadí jako vodováha, vrtačka a šroubovák.

FOTO HELUZ
Stavební materiály

Stavíme z moderních cihel: Jak se zdí s broušenou cihlou

Stavba není levná záležitost. Většina z nás si staví dům jen jednou za život a ještě k tomu za půjčené peníze, což by mělo být dobrým důvodem k tomu, abychom k práci přistupovali nanejvýš zodpovědně a se stavebními materiály pracovali jako precizní odborníci. Podívejte se, jak se zdí s broušenou cihlou.

Foto Dano Veselský
Rekonstrukce domu

Jak obložit fasádu cihlovými pásky?

Způsoby zhotovení obkladových pásků na fasádě jsou rozličné. Jedním z nich je vytvoření odvětrávané fasády na zavěšené nosné konstrukci.

Rekonstrukce domu

Osazení střešního okna

Ať už jste si koupili podkrovní byt, chcete zobytnit své podkroví, nebo stavíte vlastní dům se šikmou střechou, budete asi montovat střešní okna, abyste prosvětlili své prostory co nejlépe. Podívejte se na ukázku správné montáže.

Připravte se na sezónu tulipánů
Rady a Tipy

Připravte se na sezónu tulipánů

Léto stále trvá, ale už je potřeba myslet na následující jaro. Pokud se chcete začátkem příští sezóny těšit z krásných tulipánů, už začátkem podzimu je nutné začít s výsadbou cibulek.

4 V počítači napište text psaným písmem, vytiskněte ho, přes kopírovací papír přepište na podnos a vymalujte.
Hand Made

Praktický podnos vyrobený ze staré bedničky

Pokud v létě rádi jíte na terase nebo v zahradě, jistě oceníte takovýto praktický podnos vyrobený ze staré bedničky.

Magnetická tabule
Hand Made

Jak si vyrobit magnetickou tabuli

Magnetická tabule poslouží nejen dětem, ale také dospělým. Své uplatnění najde jak v domácnosti, tak i ve vaší práci.

Letní kytice z darů louky
Dekor

Letní kytice z darů louky

Krásnou letní kytici si můžete uvít i z květin, které rostou na louce za vaším domem. Plánem B mohou být dobře zásobená květinářství, která v současnosti nabízejí už i luční květy.