Rekonstrukce chalupy

Rekonstrukce chalupy Rekonstrukce chalupy má také svůj význam, i když průběh rekonstrukce může probíhat trochu jinak než rekonstrukce běžného bytu či domu. Přečtěte si v našich článcích.

Chalupa s červenou lavicí při stěne z exteriéru
Návštěvy domů

Unikátně zrekonstruovaná chalupa ctí typický charakter jizerské architektury. Vše nabízí dvakrát

Mezi stavby utěšené jako obrázek rozhodně patří Chaloupka Dvě Sestry na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Rodinný majetek, rekonstruovaný ve prospěch původní historické předlohy, se pyšní atraktivní polohou v blízkosti nejoblíbenějších českých běžkařských tratí a sjezdovek.

Interiér zrekonstruované tradiční chalupy
Rekonstrukce domu

Jak si poradit s úpravou stěn ve starém domě

Chcete si upravit starší dům na krásném místě tak, abyste v něm mohli trávit chvíle volna? Staré zdi mohou mít svoje mouchy, na které nová barva nemusí stačit. Aby byla vaše chalupa opravdu perfektní, máme pro vás tipy, jak si s nimi poradit.

Poctivá chalupa s moderní duší
Návštěvy domů

Poctivá chalupa s moderní duší

Ospalá vesnice zdánlivě na konci světa, za níž se asfaltka postupně mění v prašnou cestu a dále v turistickou stezku, kde sníh mívá bílou barvu a také v létě jsou noci příjemně chladivé, kde vás na ulici každý pozdraví... To je to pravé místo na chalupu, v níž po městském shonu najdete klid a načerpáte sílu.

Návštěvy domů

Chalupu v Machově přestavěli na trvalé rodinné sídlo

Češi jsou národ chalupářů, o tom nemůže býti sporu. Jen někteří z nich se však rozhodnou netrávit každý víkend zdlouhavým přejížděním a chalupu vyberou jako místo pro své trvalé bydlení. A ještě méně často se rekonstrukce podaří tak jako v případě chalupy v Machově, přestavěné podle architekta Davida Chmelaře.