vánoční stromky

Prodej vánočních stromků
Rady a Tipy

Ohromte rodinu dokonalým vánočním stromkem: Tipy k výběru a péči

Na vytvoření správné vánoční atmosféry se podílí mnoho faktorů. Jedním z nejsilnějších je krása a vůně živého stromku. Pokud si vyberete správný typ stromku a budete s o něj dobře starat, vydrží zdravý a krásný až do Tří králů, tedy do 6. ledna.

Vánoční stromeček
Novinky

Ta pravá vůně Vánoc

Ani letos nebudou na vánočním trhu chybět kvalitní dánské jedle.

Vánoční atmosféra
Trendy

Pro pravou vánoční atmosféru

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti plné parádní vánoční výzdoby.

Vánoční výzdoba v jídelně v chatě
Dekor

Ty pravé Vánoce

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti a neváhají utratit nemalé peníze za vánoční výzdobu.

vánoční stromek
Novinky

Kavkazská jedle – královna mezi vánočními stromy

K Vánocům neodmyslitelně patří stromeček, který se na Štědrý den rozzáří v celé své kráse. Většina lidí ho kupuje s předstihem, aby měli zaručen ten nejlepší výběr.

vánoční stromek
Dekor

Jak si vybrat živý vánoční stromek a jak se o něj starat, aby vydržel co nejdéle?

Navzdory obrovskému množství umělých stromků v různých stylech, které dnes na trhu jsou, mnoho rodin stále dává přednost živému vánočnímu stromku. Má nezapomenutelnou vůni a vytvoří kouzlo Vánoc, jaké si pamatujeme z dětských časů. Víte, jak si vybrat stromek a jak se o něj starat, aby vydržel až do 6. ledna?

Vánoční stromky
Novinky

Jak se starat o vánoční stromek

Jaký by měl být vánoční stromek? Co největší, pravidelně rostlý, s hustými větvemi. Měl by krásně vonět. A také by měl vydržet bez opadání alespoň do Tří králů. Jak takový strom najít? Vybrat si smrk, borovici, nebo jedli? Jak se o stromek starat? Na všechny tyto otázky Vám odpovíme.

Pomocí kuchyňského válce TOM, který je vyrobený z dubového dřeva, si můžete vyrobit originální sušenky, nebo vánoční pečivo. Válečky s rozměry 220 x 62 mm a různými vzory najdete na www.fler.cz, u výrobce L2M Technology.
Dekor

Nejkrásnější vánoční inspirace! Od stromečku po adventní věnce

Bez čeho by Vánoce nebyly těmi pravými Vánocemi? Přece bez stromečku, ozdob, adventního věnce, světýlek, krásně zabalených dárků a dalších drobností, které umí vytvořit neopakovatelnou magickou atmosféru.

Vánoční stromek
Rady a Tipy

Jak se rodí vánoční stromky v Hornbachu

Vánoční stromky NORDMANNgold jsou k dostání pouze v HORNBACHU. Všechny stromky pocházejí z produkce certifikovaných závodů a jsou pěstovány s ohledem na zdravé životní prostředí. Jaký je jejich osud a co všechno musí splnit, než se dostanou k vánočního zdobení? To se vám snaží přiblížit HORNBACH.

SVÁTEČNÍ VĚNEC, který zavěsíte na dveře, okno či nad krb si vyrobíte z delších větví jehličnanu, které stočíte, svážete a přizdobíte šiškami či jinou jemnou dekorací. A věřte, že i kdyby byl trochu střapatý, překážet nikomu nebude. Naopak, tvořivost a šikovné ruce se právě na Vánoce mimořádně cení. FOTO AMARA
Dekor

Vánoce v přírodním stylu: Autentické kouzlo svátků

Žádné okázalé, třpytivé, barevné až kýčovité dekorace nedokážou podtrhnout autentické kouzlo Vánoc tak, jako samotná příroda v celé své pestrosti. Větve, mechy, šišky, jehličí, kožešiny, korek, dřevo, provazy... Cokoliv, co najdete v přírodě, můžete použít k vytvoření té pravé přírodní vánoční atmosféry. Stačí se inspirovat.