žebrový radiátor

Bilý dětský pokoj s omodou a koníkem
Vytápění

Měníte radiátory? Charleston Retrofit lehce nahradí litinové i jiné opotřebované topné těleso

Staré radiátory mají mnohé nevýhody: dlouhé doby náběhu, nedostatečný tepelný výkon, nebezpečí vzniku koroze a vápenatých usazenin. Přitom jejich výměna nemusí být komplikovaná. Díky shodné rozteči bočního připojení lze Charleston Retrofit instalovat na stávající rozvody bez velkých stavebních úprav.

foto: Korado
Novinky

Oprašte radiátory, budete je co nevidět potřebovat!

Česká Třebová - Specialista na otopná tělesa, společnost KORADO, a.s., připomíná všem majitelům domů či bytů, že co nevidět začne topná sezóna. Proto je nejvyšší čas provést údržbu topení.

Deskové otopné těleso Radik RC Plan VK s hladkou čelní deskou patří do rodiny radiátorů Radik RC s inovativním řízeným zatékáním, které umožňuje plně uzavřít průtok otopné vody zadní deskou a dosáhnout tak až 15% úspory ročních nákladů na vytápění.
Vytápění

Radiátory se stávají nepřehlédnutelnou dominantou interiéru

Radiátory už dávno přestaly být jen funkčním prvkem a předhánějí se v tom, který zaujme svým neotřelejším designem a nápaditějším provedením. Proto se přestaly schovávat a stávají se mnohdy nepřehlédnutelnou dominantou interiéru.

Koraflex zdroJ: KORADO, a.s.
Vytápění

Topení. Viditelné nebo skryté? Záleží především na prostoru a vkusu

Bez zdroje tepla se v našich zeměpisných podmínkách neobejdeme. Základní otázka tedy spočívá jen v tom, pro co se rozhodnout. Ačkoli možností je řada, již po léta v oblibě vedou otopné systémy napojené na teplovodní potrubí. Zvolit deskový radiátor na stěnu nebo moderní podlahový konvektor? KORADO dává na vybranou mezi obojím, záleží jen na prostorových možnostech bytu a osobním vkusu. Navíc při pořízení moderního topení ušetříte i na nákladech za vytápění.

Koupelny

Praktický průvodce rekonstrukci koupelny

Zastaralé nevyhovující jádro je stále realitou mnoha (nejen) panelákových bytů. Řada z vás možná zvažuje rekonstrukci, ale bojí se udělat definitivní krok. Je to velký zásah do chodu domácnosti, tak vás logicky napadá řada otázek. Nebo […]