Zrcadla se senzorem mohou posloužit jako „bludička“

03. 09. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Že zrcadlo prozradí, kdo je na světě nejkrásnější, víme všichni už od svých zhruba tří let. Tenhle doplněk interiéru vám ale také může posvítit na cestu. „Bludičkou“ se mohou v každém bytě stát zrcadla doplněná dotykovým senzorem. Senzor neustále svítí a zrcadlo tak dokáže šetrně osvítit ztemnělou místnost.

Dotykovým LED senzorem vybavuje svoje zrcadla řady Pharos česká společnost Amirro, které je největším tuzemským výrobcem zrcadel a skleněných obkladů. Senzor, který je umístěný v přední spodní části zrcadla, nevystupuje nad povrch, a díky tomu neruší jednolitost zrcadlové plochy – aby nepřekážel při jejím čištění. „Senzor svítí stále, i když je zrcadlo zhasnuté. Stává se tak dobře viditelným orientačním bodem v místnosti. Pokud se například potřebujete zorientovat v noci v koupelně a zároveň se nechcete oslepit velkým světlem, je zrcadlo se svítícím senzorem chytrým řešením,“ vysvětluje Lucie Hronová ze společnosti Amirro.

Senzorové zrcadlo dokáže jemně osvítit místnost, takže nehrozí zakopnutí o roh vany ani jiné podobné zranení. „Navíc ovládání pomocí senzoru je opravdu intuitivní, takže si s ním dokáže poradit i malé dítě na noční cestě na toaletu, pokud si chce rozsvítit naplno,“ dodává Lucie Hronová.

Senzorová zrcadla mají ještě jednu výhodu. Kromě neutrálního skleněného podkladu si můžete zvolit i jinou barevnou variantu a doplnit tak interiér barvou, kterou máte nejraději. Vhodné nejsou pouze zcela světlé barvy, skrz které může lehce prosvítat těleso svítidla. Když už si však zrcadlo můžete přizpůsobit a rozsvítit, proč si nevybrat nějakou pěkně výraznou barvu?

Více informací na www.amirro.cz

Kategorie: Trendy
Tagy: led osvetleni svetlo
Sdílejte článek

Diskuze