Zdroj: Mountfield

Chceme být fit a v pohodě! Vířivá vana dokáže ještě mnohem víc

16. 09. 2022 Sdílet

Voda je pro nás odedávna životodárným živlem a nevyčerpatelným zdrojem osvěžení, uvolnění, klidu i nové energie, synonymem pro zdraví a čistotu těla i mysli.

Proto si tak rádi užíváme například bazény, ale trendem ve výbavě domácností a chalup jsou jednoznačně luxusní vířivé vany. Umožňují nám oddávat se prožitku uvolňující koupele v příjemně teplé vodě a užívat si společně s rodinou nebo přáteli relaxační hydromasáž a také zábavu. To vše, aniž bychom opustili klidnou oázu vlastního soukromí. Pravidelná vířivá lázeň znamená ale především blahodárnou péči o naše zdraví a vitalitu. A to celoročně!

Hydromasáže odstraňují svalové i psychické napětí. Po náročném dni pozitivně ovlivňují náladu a připraví organismus přirozenou cestou na kvalitní spánek. Při nižší teplotě lázně může např. ranní lázeň tělo i mysl naopak aktivovat a příjemně rozproudit. Kromě toho odstraňuje efektivní hydromasáž také bolesti například pohybového ústrojí, napomáhá detoxikaci a regeneraci pokožky. Vířivky posilují funkci kardiovaskulárního systému a podporují imunitu i vitalitu celého organismu. Umožňují jeho rychlou regeneraci po pracovní i sportovní zátěži. „Vířivé vany nabízejí ergonomické pozice obvykle až pro 6 osob. Díky speciální konstrukci a výbavě jsou vhodné pro celoroční venkovní využití. Ty kvalitní mají výkonný ohřev vody a vícenásobnou tepelnou izolaci. Využívat je tak můžete venku i při teplotách hluboce pod nulou,“ vysvětluje produktový manažer společnosti Mountfield Martin Veselý. 

Špičkové materiály a technologie, které pracují pro vás

Kvalita použitých materiálů a technologií ve výbavě vířivky jsou pro komfort uživatele, spolehlivý provoz vířivky i její životnost naprosto zásadní. Základem je odolná akrylátová skořepina, extrémně trvanlivý rám, precizně zpracované komplexní rozvody, výkonná hydromasážní a cirkulační čerpadla. Ta jsou u kvalitních vířivek speciálně konstruována pro tichý, a hlavně úsporný chod. Všechny funkce má pod palcem bezchybně fungující řídící jednotka.

Virivka a bazén v jednom

Luxusní vířivka Everest nabízí uvolňující koupel a dokonalou hydromasáž v pěti pohodlných, ergonomicky řešených pozicích k sezení a ležení osazených 88 hydromasážními tryskami. Mimořádné zážitky slibuje také sopečný efekt, aromaterapie či kyslíková terapie. Více na www.mountfield.cz. Zdroj: Mountfield

Před tepelnými úniky chrání vanu silná vrstva termo izolace. „Zákazníci očekávají od vířivých van nejen komfortní zážitky, ale zároveň naprosto spolehlivý provoz, dlouhou životnost a také luxusní výbavové prvky jako wi-fi ovládání, kvalitní audiosystém, LED světelnou terapii, aromaterapii vonnými esencemi nebo vodopády či fontánky. Velký důraz klademe samozřejmě také na celkový vzhled vany. Různá barevná a designová řešení skořepiny i opláštění usnadní perfektní zasazení vířivky do celého konceptu zahrady nebo terasy,“ doplňuje Martin Veselý z Mountfieldu. V Mountfieldu můžete vybírat z nabídky 8 modelů akrylátových vířivek.

Swim spa: ideální propojení vířivky s bazénem

Do popředí pozornosti příznivců sportu i wellness aktivit se dostávají také swim spa, která kombinují možnost plavání v bazénu s relaxací ve vířivce v jediné kompaktní vaně. Bazén je doslova nekonečný díky nadstandardně silnému a zcela programovatelnému protiproudu s různými režimy pro sportovní i rekreační plavce. A bezprostředně poté může následovat hydromasáž uvolňující svaly i mysl. Unikátní technické řešení umožňuje velmi jednoduchou instalaci, ke které nejsou nutné stavební úpravy, což majitelé zahrad také ocení. Swim spa lze ale také zcela zapustit do země jako bazén.

Virivka a bazén v jednom

SWIM SPA kombinuje možnost plavání v bazénu s relaxací ve vířivce v jediné kompaktní vaně! Ta je vybavena silným programovatelným protiproudem s režimy pro sportovní i rekreační plavce a zároveň pozicemi pro dokonalou hydromasáž po pracovních nebo sportovních výkonech. Více na www.mountfield.cz. Zdroj: Mountfield

VĚDĚLI JSTE

První vířivá vana byla sestavena v USA roku 1968. Předcházelo tomu úspěšné zavedení jednoduchých hydromasážních van v nemocnicích a lázních. Od té doby mají vířivky za sebou další půlstoletí třeskutého vývoje a zdokonalování materiálů, technologií, výkonu i designu. A jejich popularita spolu s požadavky zdravého životního stylu neustále roste!

Více informací o cenách a dalších produktech najdete na www.mountfield.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Mountfield

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: bazény Od partnerů vířivky vířivky na terasu
Sdílejte článek