Zdroj: Mountfield

Rodinný bazén v zahradě během jediného dne? Může být!

26. 04. 2022 Sdílet

Bazény Azuro patří dlouhodobě k nejoblíbenějším nadzemním bazénům na českém trhu. Sen o velkém rodinném bazénu plní již mnoha tisícům domácností, které se z nějakého důvodu nepustily do projektu klasického luxusního zapuštěného bazénu. Může tedy být řešením třeba i pro vaši zahradu.

Bazény Azuro Vario a Azuro Ibiza v kruhovém nebo oválném provedení jsou právě takovým zájemcům určeny a dokonale přizpůsobeny. Jejich stavba bez nutnosti betonového podloží snižuje nákladnost i náročnost realizace a zvládnete ji sami i během jediného dne. Navíc se v případě nadzemního provedení stavba obejde dokonce i bez výkopových prací v zahradě. „Základem konceptu univerzálních nadzemních bazénů Azuro je praktické konstrukční řešení, které umožňuje instalaci přesně podle představ zákazníků i dispozic zahrady. Všechny modely lze umístit jak na povrchu, tak je částečně nebo zcela zapustit do země. A to nejen na rovině, ale tak ve svahu,” představuje unikátní bazény Radek Hanzlík, produktový manažer společnosti Mountfield.

bazén před domem se skalkou

Zdroj: Mountfield

Oblíbenou rodinnou variantou jsou modely s kruhovým půdorysem o průměru až 5,5 metru. A kdo si kromě společných chvil u vodních radovánek chce i pěkně zaplavit, vybírá z nabídky modelů v oválném provedení, které poskytují ještě prostoru díky délce až 7,3 metru. Komfortní pohyb ve vodě, sportovní vyžití i zábavu slibuje maximální nabízená hloubka 1,5 m.

Extrémní pevnost, mechanickou odolnost a dlouhou životnost dodává tělesu bazénů Azuro stěna ze žárově zinkované oceli s mnohavrstvou antikorozní ochranou. Díky unikátnímu řešení celé konstrukce bazénu si sami zvolíte vzhled i povrchovou úpravu obou stran stěny bazénu, a to výběrem až ze 4 druhů speciální vnitřní fólie s odlišnou tloušťkou i designem a z nabízených provedení vnějšího dekoru s lakovaným, PET nebo PVC povrchem v některém z atraktivních barevných provedení včetně přírodního dekoru dřeva nebo kamene.

Bazén před rodinným domem

Zdroj: Mountfield

Letošní naprostou novinkou je prémiová řada bazénů Azuro Ibiza, která úspěšně doplňuje tolik oblíbenou základní řadu Azuro Vario. Nabídku modelů Azuro v mnoha parametrech doslova posiluje a rozšiřuje. “Na vývoji modelové řady Azuro Ibiza jsme intenzivně spolupracovali s českým výrobcem, stavebními experty a také odborníky v oblasti realizací bazénů. Využili jsme ale také dlouholeté uživatelské zkušenosti našich zákazníků.

_Rodina v bazénu před domem

Zdroj: Mountfield

Výsledkem jsou bazény s dvojnásobně silnou ocelovou stěnou oproti modelům Azuro Vario, se zvýšenou antikorozní ochranou, speciální zesílenou vnitřní fólií a exkluzivními vnějšími dekory stěny. Bazén díky tomu snadno zapadne do designového konceptu celé zahrady. Další velkou předností je také navýšení hloubky na 1,5 metru u všech modelů oproti hloubce bazénů Azuro Vario 1,07-1,22 m. Právě po této možnosti zájemci o jednoduché, a přitom velké rodinné bazény, volali,” vysvětluje Hanzlík.

Bazény Azuro Vario a Azuro Ibiza jsou vyráběny v České republice, a proto se do jejich ceny nepromítá stále rostoucí cena mezinárodní přepravy. Prodejce má díky tomu také přímou kontrolu nad kvalitou použitých materiálů i finálního zpracování. Proto také na všechny modely poskytuje prodlouženou záruku 5 až 7 let (dle zvoleného modelu).

Více informací naleznete na www.mountfield.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Mountfield

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: bazény Nadzemní bazén Od partnerů relax venkovní bazény zahradní bazény zahradní trendy
Sdílejte článek