relax

Odpočinek na sedačce
Design interiérů

Domácí terapie: 5 jednoduchých kroků, jak se naladit na relaxační vlnu

Zdravé jídlo, dobrý spánek a cvičení jsou pro naše zdraví klíčové. Co však naše domovy, ve kterých trávíme tak hodně času? Tyto drobnosti podpoří jejich blahodárnou atmosféru.

J335_2
Koupelny

Nechte se rozmazlovat s Jacuzzi

Vířivka Jacuzzi® J-335™ je jedním z nejlepších způsobů, jak si plně vychutnat výhody hydroterapie. Poskytuje relaxační, a přitom stimulující masáž. Nabízí dostatek místa pro 4 až 5 osob, umožní vám natáhnout se a relaxovat na sedátku, které je navrženo tak, aby co nejlépe vyhovovalo jakékoli velikosti těla.

Rodina v bazéne
Relax v zahradě

Rodinný bazén v zahradě během jediného dne? Může být!

Bazény Azuro patří dlouhodobě k nejoblíbenějším nadzemním bazénům na českém trhu. Sen o velkém rodinném bazénu plní již mnoha tisícům domácností, které se z nějakého důvodu nepustily do projektu klasického luxusního zapuštěného bazénu. Může tedy být řešením třeba i pro vaši zahradu.

Domácí sauna
Spotřebiče

Designový wellness relax si můžete vychutnat i u vás doma

Za dokonalým odpočinkem dnes již nemusíte chodit nikam daleko. Vlastně vůbec nemusíte opouštět pohodlí domova, a to dokonce ani v případě, že máte malý byt. Řešením je domácí sauna!

Posezení za květinovými záhony, s výhledem do krajiny. FOTO LUCIE PEUKERTOVÁ
Relax v zahradě

Jaké zahradní posezení je nejvhodnější pro vás?

Kdo by si na své zahradě nechtěl odpočinout pěkně v klidu v obklopení květin a ptačího zpěvu. Právě posezení na zahradě je velmi důležitým tématem, které by vás mělo zajímat už od chvíle, kdy svou zahradu začínáte plánovat. Pojďme se společně podívat na to, jaké posezení bude nejvhodnější pro vás a kam ho umístit, abyste se z něho těšili co nejvíce.

Poctivá chalupa s moderní duší
Návštěvy domů

Poctivá chalupa s moderní duší

Ospalá vesnice zdánlivě na konci světa, za níž se asfaltka postupně mění v prašnou cestu a dále v turistickou stezku, kde sníh mívá bílou barvu a také v létě jsou noci příjemně chladivé, kde vás na ulici každý pozdraví... To je to pravé místo na chalupu, v níž po městském shonu najdete klid a načerpáte sílu.

Návštěvy domů

Tři malé chatky pro dokonalý relax

Zvláštní stavby stojící na prostoru, který má rozlohu přibližně jako čtyřpokojový byt. Navzdory malé ploše (83,6 m2) soustava rekreačního ubytování nepůsobí stísněně. Právě naopak – nabízí krásné místo pro příjemnou regeneraci těla i duše.

Komplexní zážitek nabízí řada vířivek J-200 Jacuzzi. Tyto modely se o vás postarají doslova od hlavy až k patě – nabízí sadu trysek na takzvaném masážním talíři pro masáž chodidel a spoustu dalších vychytávek. Prodává Albixon. FOTO JACUZZI
Relax v zahradě

Jak předejít špatné koupi své první vířivky

Uvažujete o výběru své první vířivky? Jistě jste si už všimli, že se jedná o investici v řádu stovek tisíc korun. Poradíme vám, jak předejít špatné koupi.

(foto: Gandia Blasco)
Relax v zahradě

Jak si vkusně vyzdobit terasu či dvůr

Vychutnávat si pohled na vkusně osázenou terasu či dvůr, přes den sedět skrytí pod slunečníkem s knížkou v ruce a večer se dívat na hvězdy při tlumeném světle svíček. I tak může vypadat vaše léto.

Z hlediska komfortu i trvanlivosti jsou zapuštěné bazény jasnou volbou. Protože se jedná o nezanedbatelnou investici, je dobré pečlivě zvážit všechny možnosti a pohlídat si nejen kvalitu materiálu, ale i provedení. foto: Thinkstock
Relax v zahradě

Lexikon bazénů aneb jak si vybrat

Mezi klasickými bazény určenými výhradně k zapuštění do země jsou velké rozdíly, co se týče použitých materiálů i konstrukčních řešení. Přinášíme vám proto přehled aktuální nabídky a představujeme základní výhody jednotlivých kategorií.