Každý zahrádkář potřebuje k vykonávání své činnosti zahradní nářadí. Jde o pomůcky a zahradní techniku různého typu od nůžek na větve a živý plot, přes sekery, pilky, vozíky, hrábě, lopaty, zahradní rukavice, válce a kompostéry, až po velkou techniku jako vysavače a foukače, sekačky, drtiče větví, rotavátory, křovinořezy, mulčovače a mnohé jiné. Na našem portálu si můžete nalistovat a zjistit vše o zahradním nářadí, také jednotlivě o konkrétní pomůcce, zjistit, k čemu se využívá, kdy je třeba pořídit si konkrétní nářadí, případně získat výhodné tipy. Můžete se také inspirovat zahradní architekturou a designem moderních zahrad. Více info najdete v našich článcích.

Reklama
3 x podzimní úklid v zahradě

3 x podzimní úklid v zahradě

Trávník V září byste se měli pustit do posledního posekání trávy a následně mu dopřát vertikutaci. Ta jej zbaví mechu a pořádně jej provzdušní, snadněji tak bude vstřebávat živiny, vzduch a vodu a na jaře se opět budete moci těšit z jeho uklidňující zeleně. Určitě se vyplatí pohnojit trávník také speciálním podzimním hnojivem. To má

Listopad v zahradě

Listopad v zahradě

Nostalgicky působící konec podzimu vám při pobytu v zahradě dokáže přinést ještě nejedno milé překvapení. Můžete se nadchnout vůní rozkvetlých chryzantém, potěšit plody na okrasných dřevinách nebo kochat majestátností jehličnanů a vždyzelených keřů – nyní začínají být opět víc viditelné.