Zahradní nářadí

Každý zahrádkář potřebuje k vykonávání své činnosti zahradní nářadí. Jde o pomůcky a zahradní techniku různého typu od nůžek na větve a živý plot, přes sekery, pilky, vozíky, hrábě, lopaty, zahradní rukavice, válce a kompostéry, až po velkou techniku jako vysavače a foukače, sekačky, drtiče větví, rotavátory, křovinořezy, mulčovače a mnohé jiné. Na našem portálu si můžete nalistovat a zjistit vše o zahradním nářadí, také jednotlivě o konkrétní pomůcce, zjistit, k čemu se využívá, kdy je třeba pořídit si konkrétní nářadí, případně získat výhodné tipy. Můžete se také inspirovat zahradní architekturou a designem moderních zahrad. Více info najdete v našich článcích.
Aby vás štípání dřeva bavilo
Zahradní nářadí

Aby vás štípání dřeva bavilo

Podzim je období, kdy je už nejvyšší čas začít s přípravou palivového dřeva. Ať už ho používáte jenom jako otop v krbu při posezení za dlouhých zimních večerů, anebo je dřevo vaším hlavním palivem, ten správný nástroj vám práci vždy ulehčí. Bez kvalitní sekery se určitě neobejdete, pojďme se tedy podívat na to, podle čeho si sekeru správně vybrat.

Zahradní nůžky – Harmony
Zahradní nářadí

Zahradní nůžky – Harmony

Společnost Fiskars dodává na český trh výrobky pro zahradu, dílnu i kuchyň. V roce 2021 Fiskars v celoevropském projektu reorganizuje produktové řady zahradních nůžek. Projekt Harmony přináší srozumitelnou strukturu do nabídky malých zahradních nůžek. Cílem je to, aby se spotřebitel v nabídce lépe orientoval.

3 x podzimní úklid v zahradě
Fukar na listí

3 x podzimní úklid v zahradě

Trávník V září byste se měli pustit do posledního posekání trávy a následně mu dopřát vertikutaci. Ta jej zbaví mechu a pořádně jej provzdušní, snadněji tak bude vstřebávat živiny, vzduch a vodu a na jaře […]

3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování
Fukar na listí

3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování

Drtič a štěpkovač, fukar a vysokotlaká myčka, aneb 3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování.

Listopad v zahradě
Rady a Tipy

Listopad v zahradě

Nostalgicky působící konec podzimu vám při pobytu v zahradě dokáže přinést ještě nejedno milé překvapení. Můžete se nadchnout vůní rozkvetlých chryzantém, potěšit plody na okrasných dřevinách nebo kochat majestátností jehličnanů a vždyzelených keřů – nyní […]