Zdroj: Eglo

Domov v zářivých barvách

06. 10. 2022 Sdílet

Svítidla jsou element, který dokáže interiérům vdechnout atmosféru přesně podle vašeho stylu. Bez velkých investic můžete svůj domov prostřednictvím lustru, stojací lampy, nebo jen malých designových stolních lamp proměnit a zkrášlit.

V designérském studiu tohoto největšího světového výrobce svítidel každoročně vznikají stovky návrhů nových svítidel. Návrháři nejenže vychází vstříc moderním trendům, ale sami se na jejich určování podílejí. V katalozích EGLO tak najdete jak svítidla moderní, ve vintage stylu, inspirované retrem, nebo třeba luxusní křišťálová svítidla. Návrháři pamatují i na příznivce vyhraněných stylů jako je industriál, etno elegance, minimalismus, cottage stylu nebo a la Provence motivů.

Designové světlo v bytě

Zdroj: Eglo

Svítidla povětšinou vytváří ucelené série – ve stejném stylu si tak domů pořídíte stolní, či nástěnnou lampičku, stojací lampu i závěsný lustr. Každá místnost se tak stane osobitým vyjádřením vašeho stylu. Obdobně kreativní přístup můžete očekávat i u venkovních svítidel určených pro terasy, balkony, zahrady, ale třeba i příjezdové cesty k domům.

Designové světlo v bytě

Zdroj: Eglo

Svítidla značky EGLO nemíří jen do domácností, ale podobně zdobí například kavárny, restaurace, hotely a bary. Profesionální využití nachází v kancelářských a obchodních prostorách. Svítidla EGLO ale nejsou určeny jen pro domácnosti, ale stejně tak pro profesionální použití. Najdete je ve stylových kavárnách, restauracích, bary, kanceláře, obchodní prostory. Kromě designu tento renomovaný rakouský výrobce klade důraz na úsporu energie, což nachází velkou odezvu v současné nejisté energetické situaci. V svých svítidlech používá nejmodernější LED technologie, díky kterým zákazníci uspoří až 80 % elektrické energie ve srovnání s klasickými žárovkami.

Designové světlo v bytě

Zdroj: Eglo

Aktuálně v prodejnách a na eshopu EGLO najdete novinky nejen z hlavních katalogů Interiérová svítidla, Trend & Style Collection a Outdoor Lightings, ale také speciální osvětlení pro komerční provozy z katalogů s příznačnými názvy Technical Solutions a Professional Light. Nedílnou součástí nabídky tohoto lídra na trhu svítidel je již několik let také chytré osvětlení connect.zigbee, které umožňuje přizpůsobit osvětlení aktuálním potřebám a zároveň dosáhnout ještě větších úspor za energie.

Designové světlo v bytě

Zdroj: Eglo

EGLO provozuje v Praze dvě kamenné prodejny, přičemž nedávno otevřený obchod ve Stodůlkách je největší svého druhu v Česku. Ve třech podlažích si můžete vybrat z tisíců vystavených svítidel. V této doslova oslňující nabídce vás zorientuje odborně školený personál, který poradí nejen co se týká stylu, ale také potřebných světelných parametrů pro dané prostory.

Pozici jedničky na trhu se svítidly podtrhují benefity a služby, které svým zákazníkům EGLO poskytuje. Kromě nadstandardní pětileté záruky na LED technologie je to odborná montáž zakoupených svítidel za symbolické ceny, doprava zdarma u zboží zakoupeného na firemním eshopu eglo.cz, bezproblémová výměna oprávněně reklamovaného zboží a odborné poradenství.

EGLO je rodinný koncern, který od svého vzniku v roce 1969 sídlí v tyrolském městečku Pill u Innsbrucku.

Prodejny EGLO se zákaznickými parkovišti najdete na adresách:

Náchodská 2479/63, Praha 9 – Horní Počernice

Plzeňská 1110, Praha 13 – Stodůlky

Více na www.eglo.cz

Zdroj: PR článek společnosti EGLO

Kategorie: Design interiérů
Tagy: moderní svítidla Od partnerů osvětlení domácností stropní svítidla závěsná osvětlení
Sdílejte článek