Elegance v interiéru

13. 08. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Vestavěné i samostatně stojící skříně, knihovny, úložné prostory ve výklencích, pod schodištěm a v podkrovních prostorách mohou mít mnoho podob a celou řadu barevných kombinací. Jsou zajímavé svou praktičností i jednoduchou manipulací a výrazně doplňují celkový vzhled interiéru. Dveře vestavěných skříní plní v interiéru především funkci estetickou. Atraktivním a velice módním materiálem jsou lakovaná a matovaná skla Lacobel® a Matelac® společnosti AGC Glass Europe, která dokáží nejen elegantně podtrhnout barevný tón interiéru, ale zároveň i vytvořit výrazný designový prvek.

Lakovaná skla Lacobel® s vysokou reflexí

Lakovaná plocha s efektem zrcadlení vytváří optický dojem hloubky a světla. AGC Glass Europe reaguje na podrobnou studii posledních trendů ve světě barev a přizpůsobuje svou nabídku současnému vkusu tím, že nabízí 25 standardních barev, včetně 7 vysoce avantgardních: čtyři kovové barvy (Metal Taupe, Rich Gold, Rich Copper a Rich Aluminium), dvě čiré barvy (Starlight Black, Pearl White) a jednu obzvlášť zábavnou barvu (Jungle Green). Tato skla pokrývá vysoce kvalitní, neprůhledný lak, který neobsahuje žádné těžké kovy ani škodlivé chemikálie, takže jsou šetrná k životnímu prostředí.

Matelac® – exkluzivní interiérový design

Kromě skel Lacobel® a Matelux® nabízí AGC Glass Europe ve své široké škále dekorativních skel další zajímavé řešení – exkluzivní skla řady Matelac®. Jedná se o sklo, jehož jedna strana je matovaná a druhá lakovaná. AGC Glass Europe vyvinulo 12 barev se saténovou povrchovou úpravou. Zlaté, stříbrné a kovové odstíny se vracejí a představují nový trend ve světě interiérového designu!

Bezpečnostní provedení

Sklo Lacobel® a Matelac® se lehce čistí a nabízí trvanlivé a esteticky přitažlivé řešení. Vrstva barvy zůstává odolná vůči poškrábání i zašpinění, protože ji chrání sklo. Lakovaná skla jsou k dispozici ve verzi s polypropylenovým filmem nazývaným Safe, který se nanáší na lakovanou (zadní) stranu skla a v případě rozbití skla zabraňuje dalším škodám či zranění: střepy totiž zůstanou přilepeny k fólii.

Ať již jste zastánci tradičních neutrálních barev, které spíše jemně doplní váš interiér, anebo necháte naplno rozehrát barevný koncert lakovaných skel, v každém případě vás překvapí elegance, kterou tím interiéru dodáte.

Více informací o produktech společnosti AGC Glass Europe naleznete na stránkách:

www.YourGlass.cz

www.woodface.cz

Kategorie: Design interiérů
Tagy: dekorativní sklo design interier
Sdílejte článek

Diskuze