Zdroj: Geberit

Geberit 6×6 Design Contest: Vyberte svého favorita a vyhrajte víkend v Kodani

03. 05. 2022 Sdílet

6 designérů ze 6 zemí vytvořilo přitažlivou a funkční koupelnu s chytrým dispozičním řešením o velikosti 6 m2. Česko-slovenský region bude reprezentovat návrh UP TO THE MOON od autorky Ivety Lajdové z českého ateliéru SLIM. Další designy pocházejí z Velké Británie, Dánska, Francie, Švýcarska a Německa.

Cílem soutěže Geberit 6×6 Design Contest je představit zajímavé designové a reálné řešení menší koupelny s inovativními produkty značky Geberit. Zároveň má splňovat požadavky na praktické použití, efektivní využití prostoru a komfortní každodenní použití koupelny pro klienta.

Vyhrajte skvělý víkend v Kodani

Hlasování bude probíhat od 25. dubna do 9. května 2022 v několika evropských zemích včetně České republiky. Vítězem se stane design s nejvyšším počtem hlasů od veřejnosti. Podpořit svého favorita můžete i vy na www.geberit.cz/6x6designcontest. S trochou štěstí můžete strávit víkend ve dvou v designovém hotelu The Audo v Kodani. Výhra zahrnuje nejen ubytování, ale i letenky. Všichni účastníci mají šanci vyhrát ceny v celkové hodnotě 10 000 eur.

Asymetrie ve spojení s industriálním rázem

Podívejte se blíže na design koupelny, který reprezentuje česko-slovenský region. „Koncept navržené koupelny vnímám jako souhru těchto elementů: kontrast, industriální ráz, asymetrie, monumentalita a propojení s přírodou,“ říká o designu koupelny autorka Iveta Lajdová. Symbol měsíce ve spojení s monumentalitou prostoru tvoří výjimečnou atmosféru.

Barevná vizualizace koupelny

Soutěžní vizualizace koupelny UP TO THE MOON. Zdroj: Geberit

Design s prvky symetrie, do kterého vnáší napětí asymetrické zrcadlo, ocení mladý pár z velkoměsta. Atmosféra je tvořená autentickými materiály snoubící se s kvalitními prvky Geberit. Měkké oblé tvary zařizovacích předmětů kontrastují s industriální částí. Půdorys člení koupelnu na funkční zóny.

Autorka návrhu Ing. arch. Iveta Lajdová z architektonického ateliéru SLIM

Autorka návrhu Ing. arch. Iveta Lajdová z architektonického ateliéru SLIM. Zdroj: Geberit

Komfort i relaxace

V návrhu najdete umyvadla a skříňky Geberit VariForm v dekoru láva. Pro maximální komfort zde figuruje sprchovací WC Geberit AquaClean Mera Comfort v kombinaci s tlačítkem Geberit Sigma50 v betonovém dekoru. Pro vzácné chvíle relaxace je k dispozici zapuštěná vana Geberit Soana.
Inspirujte se, vyberte svého favorita a hlasujte na www.geberit.cz/6x6designcontest.

Zdroj: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: design dispozice koupelny industriální design Koupelnové trendy koupelnové vybavení
Sdílejte článek