Jen pár kroků stačí k nové koupelně, ano je to tak snadné!

Jen pár kroků stačí k nové koupelně, ano je to tak snadné!

20. 09. 2018 Sdílet

Rozhodli jste se pro novou koupelnu nebo rekonstrukci té současné? A nevíte si rady s výběrem dlažby, obkladů, sanity a dalších doplňků? Řešení nabízí síť koupelnových studií Ptáček, ve kterých najdete na jednom místě vše, co by ve vaší nové koupelně nemělo chybět.

Jak tedy postupovat krok za krokem?

Málokdo má čas obíhat obchody s koupelnovým vybavením nebo brouzdat na internetu a hledat odpovídající umyvadlo, vanu, dlaždičky a další zařizovací předměty. Představy se tak často musí smířit s kompromisem, kterému odpovídá i výsledné provedení. Jinak tomu ale bude, pokud zavítáte do některého z rozsáhlé sítě specializovaných koupelnových studií Koupelny Ptáček, nacházející se nejenom v Čechách, ale i na Slovensku. Na chuť si v nich přijdou milovníci relaxace, kvality i designu. Nabídka je pestrá a vy tak můžete vybírat sanitární keramiku, obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, hydromasážní systémy, wellness programy, baterie, koupelnový nábytek a spoustu dalších doplňků od základního vybavení až po designové lahůdky.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

V širokém sortimentu se objevují domácí i zahraniční značky a také spousta exklusivních. Pouze zde naleznete sortiment Concept, což je vlastní značka, do které patří koupelnový nábytek, sanitární keramika, sprchové zástěny, baterie a další koupelnové doplňky, vyznačující se výborným poměrem ceny a kvality. Designové nadšence zaujmou kolekce značky Kohler, milovníky starých časů osobitý styl Heritage. Ve výjimečné nabídce objevíte i luxusní obklady a dlažby Versace Ceramics, anebo trendy vodovodní baterie Cristina. Výhradně v koupelnových studiích Ptáček je také dostupná značka van G.K.I.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

Odborně vyškolený personál je připravený vám pomoci s celkovou koncepcí koupelny a pomůže vám se vyznat v jednotlivých typech produktů. Právě komplexní péče školeného personálu je dalším důvodem k návštěvě Koupelen Ptáček. Specialisté vám pomohou i se zhmotněním vašich představ, protože vše uvidíte v reálné vizualizaci. To ale není všechno 3D návrh, který získáte při nákupu sortimentu v koupelnách Ptáček zdarma, si můžete nechat převést do takzvané rozšířené reality a s pomocí speciálních brýlí si pak prohlédnout nový koupelnový prostor. Snadněji tak uvidíte detaily, získáte ucelenou představu o budoucím zařízení koupelny, barvách, rozložení světel a podobně. Společně s finálním 3D návrhem dostanete i tzv. kladečský plán, tedy podklad pro realizaci obkladačských prací. Součástí bude rovněž technická zpráva – doporučené materiály, izolace, lišty, spárovací hmoty a podobně. Veškerá dokumentace je zpracovaná jasně a srozumitelně.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

Koupelnová studia Ptáček vám k návrhu nabídnou i možnost realizace. Studia Ptáček spolupracují s prověřenými montážními a obkladačskými firmami, u kterých kromě profesionálního výsledku získáte i kompletní záruku na celou realizaci. Příjemným bonusem je dovoz zdarma.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

Pokud jste se právě rozhodli svěřit kompletní rekonstrukci či stavbu zcela nové koupelny profesionálům v některém z koupelnových studií Ptáček, je třeba se nejprve objednat, aby si odborný personál pro vás rezervoval čas a mohl se vám dostatečně věnovat. Není na tom nic složitého, stačí buď zatelefonovat, nebo si domluvit schůzku prostřednictvím webového formuláře, který najdete na stránkách firmy. Než vyrazíte na schůzku, měli byste mít alespoň přibližnou představu o tom, jak by měla vaše budoucí koupelna vypadat. Nezapomeňte si s sebou vzít dispozice prostoru.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

zdroj Ptáček velkoobchod a.s.

ZDROJ: PR článek společnosti Ptáček velkoobchod a.s. www.koupelny-ptacek.cz

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelnová studia koupelnový nábytek sprchové kouty vany
Sdílejte článek