Skryté baterie GROHE: rychlá a bezpečná instalace

Skryté baterie GROHE: rychlá a bezpečná instalace

31. 07. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Správná instalace, jakož i dodržení povinných norem jsou opět o něco jednodušší se skrytými instalacemi GROHE pro pákové baterie a termostaty. Instalatéři teď mohou využít komplexní tovární instalace určené pro profesionální montáž do zdiva i sádrokartonu. Ochrání zdi proti vlhkosti a splňují také požadavky na zvukovou izolaci (např. dle nařízení DIN 4109).

Modely Rapido E a Rapido T pro pákové baterie a termostaty GROHE už roky pomáhají rychlé a bezpečné montáži skrytých vodoinstalací. Instalace GROHE jsou navrženy tak, aby splňovaly technické požadavky jednotlivých produktových řad a přitom s mimořádně mělkou hloubkou zapuštění (70 mm) maximálně zjednodušily montáž. GROHE rozšiřuje tuto řadu o Rapido C, skrytou baterii s keramickou hlavou. Jako všechny produkty Rapido GROHE, platí i pro Rapido C desetiletá záruční doba.

Ideální řešení pro sprchy na klíč

Nové Rapido C je idální řešení pro sprchy s různorodými instalacemi. Nabídkou ventilu v instalačním boxu GROHE optimalizuje montážní podmínky instalatéra na místě. Zřetelné značení usnadňuje uložení každého boxu přesně v té pozici, jakou vyžaduje plán. Dodané montážní úchyty usnadní jak zadní, tak přední zabudování. Ať už jde o zdivo či sádrokarton, způsob kompletace dílů brání přenosu zvuku instalacemi a zdí. Navíc je instalační box dodáván v ochranném obalu z fleece, který brání prosáknutí vody a poškození zdi.

Špičkový prožitek ze sprchy

Devadesátistupňové ventily s keramickou vložkou zajišťují pohodlné a snadné ovládání instalovaných sprch. ¾” keramická kartuše a úsporné půlpalcové spojky umožňují Rapidu C zpracovat za minutu 55 litrů vody při tlaku 3 bary.

 Skryté baterie GROHE: rychlá a bezpečná instalace

Skryté baterie GROHE: rychlá a bezpečná instalace

Rapido C je plně kompatibilní s veškerými koncovými instalacemi GROHE včetně třícestného uzávěru Grohtherm F. Ještě nikdy nebyly koupelny na klíč tak snadné jako s novou baterií Rapido C a instalacemi GROHE.

www.grohe.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: design koupelna
Sdílejte článek

Diskuze