Sofistikovaný splachovací systém AMBITION E ECO pro podomítkové nádrže WC

19. 06. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Elektronicky ovládaný splachovač WC „Ambition E ECO“ německého výrobce armatur Schell splňuje nejvyšší požadavky odborníků a navíc přidává další trumf v podobě sofistikovaného high-tech designu. Systém ovládání WC Ambition E ECO pro splachovací nádrže zaujme […]

Elektronicky ovládaný splachovač WC „Ambition E ECO“ německého výrobce armatur Schell splňuje nejvyšší požadavky odborníků a navíc přidává další trumf v podobě sofistikovaného high-tech designu.

Systém ovládání WC Ambition E ECO pro splachovací nádrže zaujme na první pohled čelním panelem vyrobeným z vysoce kvalitního bezpečnostního skla. Společnost Schell nabízí tento výrobek ve dvou barevných provedeních: elegantní černé a hygieničnost zdůrazňující bílé barvě. Moderní design v sobě skrývá špičkovou technologii zaručující sofistikovanou funkčnost.

Jakmile systém zaznamená přítomnost uživatele, světelný symbol reaguje pomalým a jemným blikáním. Pokud uživatel toalety vstane nebo poodstoupí, světelný symbol na panelu se rozbliká rychle a po čtyřech vteřinách dojde ke spláchnutí. V případě potřeby může být spláchnutí spuštěno také pouhým pohybem ruky směrem k zóně senzoru. Vše proběhne maximálně hygienicky, tedy bez jakéhokoliv hmatového kontaktu.
Nový elektronicky ovládaný splachovač toalety „Ambition E“ dosáhl nejvyšší třídy účinnosti A klasifikace WELL. Díky ní mají spotřebitelé možnost získat přesné informace o produktech ohleduplných ke spotřebě vody a energie. Jde o dlouhodobý projekt klasifikace účinnosti sanitárních armatur WELL, který je výsledkem Evropské iniciativy EUnited, jejímž je Schell členem. Tato iniciativa si vytýčila za úkol eliminaci chybných a nepravdivých označení ze strany některých dodavatelů stavebních materiálů. Díky tomuto systému se buduje informačně transparentní trh pro zákazníky, kteří díky štítku WELL poznají výrobky energeticky a finančně úsporné, a současně funkčně kvalitní.

Výrobky Ambition E ECO plně korespondují s renomé společnosti Schell co by symbolu tradice a kvality. Výrobky této značky vždy nesou osvědčené označení Made In Germany, které zaručuje kvalitní provedení a zpracování výrobků. To vše zajišťuje předpoklad jejich dlouhodobé spolehlivosti a bezvadné funkčnosti.

Elektronický splachovací systém AMBITION E ECO pro podomítkové nádrže WC

Elektronický splachovací systém AMBITION E ECO pro podomítkové nádrže WC, panel z bezpečnostního skla, hmotnost: 1,95 kg,  Černá barva, obj. č.: 01 260 00 99, cena 24.600,00 Kč, Bílá barva, obj. č.: 01 261 00 99, cena 24.600,00 Kč

Více na www.schell.eu

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna wc zachod
Sdílejte článek

Diskuze