Souprava pro vhazování tablet

19. 02. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Otevřít, vložit tabletu, zavřít Tablety pro splachovací nádržky mají oproti přípravkům určeným k zavěšení do WC mísy výhodu v tom, že nejsou vidět a jejich osvěžující účinek vnímáte po každém spláchnutí.

Novinka
Praktický systém pro splachovací nádržky
Díky jednoduchému řešení od společnosti Geberit, soupravě pro vhazování tablet do splachovací nádržky, můžete nyní používat dezinfekční tablety i u toalet se zabudovanou splachovací nádržkou. Stačí pouze odklopit tlačítko, vhodit tabletu a tlačítko zaklopit.

Kompatibilní systém pro většinu WC bloků
Souprava pro vhazování tablet se prodává jako příslušenství ke všem ovládacím tlačítkům Geberit řady Sigma (Sigma10, Sigma20 a Sigma50) a lze ji nainstalovat snadno bez použití nářadí. Skládá se z odklápěcího upevňovacího rámečku a zásobníku pro dezinfekční tabletu, která se vhazuje otvorem za ovládacím tlačítkem přímo do nádržky. Do zásobníku se vejde většina běžně prodávaných tablet. Jejich vkládání je velmi jednoduché – tlačítko splachování se odklopí, tableta se vhodí dovnitř a tlačítko se zase zaklopí.

Zásobník na dezinfekční tablety uvnitř nádržky umožňuje aktivním látkám, aby se rozpouštěly rovnoměrně po celé ploše klozetové mísy. Splachovací mechanismus WC tím není nijak negativně ovlivněn. Každým spláchnutím se dostávají účinné látky do kontaktu s vnitřním okrajem WC mísy a zlepšují tak hygienický stav toalety.
Získejte soupravu pro vhazování dezinfekčních tablet do splachovací nádržky v hodnotě 800 Kč zdarma za koupi libovolného ovládacího tlačítka Geberit z designové řady Sigma.

Více informací najdete na www.geberit.cz.
ZDROJ: Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna wc
Sdílejte článek

Diskuze