Svěžest do každé koupelny

Svěžest do každé koupelny

30. 09. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Mít voňavou koupelnu a nemuset pokaždé odmontovávat kryt WC nádržky, vkládat cokoli pod prkénko nebo lepit na stěnu klozetu. To je sen každé hospodyňky. Společnost Sanitec na svěžest vaší toalety myslí už od samého začátku, vlastně už od stavby.

Nové instalační moduly pro WC řady Technic, které budou uvedeny na trh od října 2010, nabízejí mnoho výhod, a to jak pro instalatéra, tak i pro konečného uživatele.

Instalace modulu je snadná a rychlá – nástěnné úchyty a odpadní koleno jsou přednastavené z výroby, výšková aretace zajistí nastavení modulu v požadované úrovni – montáž zvládne jeden člověk. Zvětšený revizní otvor usnadňuje přístup do splachovací nádržky, kryt revizního otvoru se zařezává dle hloubky zabudování a zjednodušuje montáž ovládacího tlačítka. Instalační moduly jsou testovány na zátěž 400 kg. Spolehlivý napouštěcí ventil umožňuje rychle, precizně a nehlučně naplnit splachovací nádržku a zajišťuje komfort užívání. Úsporné splachování 3/6 l je možné přenastavit na ještě ekologičtější 4/2 l (s přihlédnutím k použité sanitární keramice). Moduly je možné instalovat jak na stěnu, tak i do rohu.

SmartFresh je unikátní systém, šetrný především vůči vnitřním armaturám, protože náplň přichází do kontaktu s vodou v nádržce pouze v okamžiku spláchnutí.

Stačí umístit speciální osvěžovací náplň do aplikátoru, který se nachází ve splachovacím tlačítku. Je to jednoduché a pohodlné řešení pro vaši toaletu.

Na výběr je ze třech módních a stylových splachovacích tlačítek – Eclipse, Fusion a Space dostupných ve třech barevných provedeních: bílá, chrom a matný chrom. „Postarali jsme se, aby každý model tlačítka mohl fungovat se systémem SmartFresh. Můžete čerpat z této široké škály možností a zvolit si tlačítko, které se bude nejvíce hodit do interiéru vaší toalety,“ říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.

O modulu Technic
Modul Technic je dokonale uzpůsoben pro použití se všemi závěsnými mísami KOLO a je kompatibilní také s většinou mís dostupných na trhu. Kompatibilita byla potvrzena speciálními testy a zkouškami shodnosti všech kompletů. Díky tomuto řešení se při projektování vaší vysněné koupelny nemusíte ničím omezovat. Sestavte si ideální komplet podle své libosti.

„Při navrhování vybavení koupelen bereme v potaz také potřeby osob se sníženou pohyblivostí. Nabízíme výrobky, které umožňují koupelnu kompletně vybavit s přihlédnutím k jejich potřebám. Bez potíží u nás najdete jak modul speciálně uzpůsobený pro použití madel pro handicapované osoby, tak klozetové mísy, madla a další potřebné příslušenství, díky kterému se vaše koupelna stane příznivější pro starší nebo handicapované osoby,“ říká Veronika Menšíková.

Více na www.sanitec.cz

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna wc
Sdílejte článek

Diskuze