Tajemství krásy odhaleno!

Tajemství krásy odhaleno!

29. 10. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Jsou malí a nenápadní, ale život v dnešní době si bez nich už nedokážeme představit. Věrní sluhové v podobě drobných spotřebičů se starají o naše zdraví, pohodlí i perfektní vzhled. Dokonalé vlasy Užitečné funkce vysoušečů […]

Jsou malí a nenápadní, ale život v dnešní době si bez nich už nedokážeme představit. Věrní sluhové v podobě drobných spotřebičů se starají o naše zdraví, pohodlí i perfektní vzhled.

Dokonalé vlasy

Užitečné funkce vysoušečů
Difuzér– pomáhá vlasy tvarovat, zvlnit, dodá objem zplihlým a jemným vlasům.
Studený vzduch – fénování chladným vzduchem na závěr účes zafixuje, lepšímu stylingu účesu pomáhá také ondulační tryska.
Možnost nastavení teploty – nižší používané teploty jsou šetrnější k vlasům, i když je občas potřeba použít teplotu maximální. Většina fénů má k dispozici dvě rychlosti a dvě možné teploty, kvalitnější spotřebiče mají rychlosti a teploty tři nebo čtyři.
Ionizace – funguje na principu působení záporných iontů. Větší kapky vody se ve vlhkých vlasech rozpadají na malé, díky tomu se voda vstřebává rychleji a vlasy jsou dříve suché. Ionizace pomáhá redukovat i nežádoucí „krepatění“ a statický náboj ve vlasech. Vlasy také odrážejí více světla, takže se více lesknou.

Vysoušeč na vlasy ETA Colorino se díky funkci ionizace postará o to, aby vám vlasy neelektrizovaly a nelámaly se. Po vyfoukání mají přirozenou vlhkost a díky tlačítku „šok studeným vzduchem“ je na závěr fénování můžete vytvarovat, jak zrovna potřebujete.
Cena: 899 Kč
Profesionální vysoušeč vlasů Bosch PHD 9760 ProSalon má ve výbavě úzkou hubici a motor se silným výkonem. Extra dlouhý pogumovaný napájecí kabel umožňuje dosah až 3 m.
Cena: 959 Kč
Prodává mall.cz.
Žehlička ETA Colorino s keramicko-turmalínovými destičkami se postará o přirozený rovný vzhled vlasů, aniž by je vysušila nebo polámala. Plynulá regulace teploty a odpružené destičky se zaoblenými kraji pomohou upravit i kudrnatý účes.
Cena: 999 Kč
Žehlička na vlasy Bosch PHS 2560 ProSalon má keramické destičky, které zaručují rovnoměrné rozvádění teploty a zároveň také snadné klouzání mezi vlasy. Dále nabízí funkci ionizace a automatického vypnutí pro větší bezpečnost.
Cena: od 930 Kč (u internetových prodejců)

Hladká pokožka

Epilátor Philips SatinSoft šetrně a efektivně odstraňuje chloupky na dlouhou dobu a zaručuje maximální hygienu. Model Wet & Dry je navíc možné používat na suché i mokré pokožce, například ve sprše. Jemné kotouče byly navrženy tak, aby chloupky zachytávaly stejně jako pinzeta.
Cena: 2 199 Kč
Braun CruZer 5 BODY, kombinace elektrického zastřihovače s holicí hlavicí Gillette Fusion, je ideální pro úpravu a odstraňování chloupků na těle i v intimních partiích. Použít ho lze na sucho i na mokro ve sprše.
Cena: 1 299 Kč
Holicí strojek Philips PowerTouch PT920 šetří čas a zvyšuje efektivitu holení na maximum. Holicí hlavy se dokonale přizpůsobují konturám tváře i krku a zároveň nabízejí o 50 % větší plochu pro rychlejší a hladší oholení.
Cena: 4 149 Kč
Dámský strojek Braun Lady Shaver LS 5560 Wet&Dry má hladkou zaoblenou klouzající hlavu vhodnou pro kontury ženského těla. Kombinace plovoucí planžety a systému zastřihování dlouhých chloupků zaručuje přesné a citlivé oholení.
Cena: 1 499 Kč

 

Zdravé zuby

Elektrický kartáček Oral-B Triumph Professional Care 5000 D32 je elektrický zubní kartáček s interaktivní zpětnou vazbou a 5 individuálními možnostmi péče o zuby a dásně.
Cena: 4 659 Kč
Ústní sprcha Oral-B OxyJet MD20 využívá technologii mikrobublinek k likvidaci bakterií zubního plaku. Je ideální pro každodenní ústní hygienu – jako doplněk čištění zubů i pro čištění implantátů, můstků a korunek. Vyčistí mezizubní prostory a obtížně dosažitelná místa.
Cena: 2 479 Kč

Štíhla linie

Hlídejte si váhu za pomoci osobní váhy ETA s elegantním designem a rozlišením 0,1 kg. Díky extra široké ploše 39 cm a extra velkému LCD displeji bude vážení pohodlnější.
Cena: 599 Kč
Digitální osobní váha Concept VO-2860 změří podíl tělesného tuku, vody, svalové a kostní hmoty ve vašem těle a také stanoví doporučený denní příjem energie. Je stabilní a poskytuje pohodlí při vážení i osobám s větší hmotností – má nosnost až 200 kg.
Cena: 499 Kč

Chytré váhy
Osobní váhy dnes nabízí celkem standardně i takové funkce, jako jsou měření procentuálního podílu tuku a měření podílu vody v těle. To je možné díky technologii BIA – tzv. bio-elektrické impedanční analýze. Váha vyšle velice malé, nevnímatelné množství proudu a následně zjistí odpor. Díky tomu umí určit výše zmiňované hodnoty v těle. Před prvním použitím se do přístroje uživatelem přednastaví potřebné osobní údaje jako výška, věk, pohlaví a tyto hodnoty se v přístroji uloží. Při každém dalším použití přístroje se už jen jednoduše vyvolají. Tyto údaje lze nastavit a uložit pro více osob, takže funkci může používat celá rodina.


Péče o ruce a nohy                                                 Relax

Pomocí AEG MPS 4920 snadno zvládnete manikúru a pedikúru v pohodlí svého domova. Praktická sada má 10 nástavců. Přístroj funguje na bázi bateriového AKU pohonu, při vybité baterii je možné sadu použít s napájecím adaptérem.
Cena: 549 Kč
Prodává mall.cz.
Masážní vanička Concept MV-7140 umožňuje dopřát si uvolňující masáž chodidel v pohodlí domova. Vana má řadu funkcí včetně udržení teploty vody.
Cena: 999 Kč


Text: Dominika Záveská 
Foto: archiv firem
Zdroj: časopis
HOME, JAGA MEDIA, s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna spotrebice
Sdílejte článek

Diskuze