spotrebice

FOTO HALLA
Dekor

HALLA nejprogresivnější designovou firmou v Evropě

Společnost HALLA, tuzemský výrobce designového osvětlení technického rázu, byla krátce před svým pětadvacetiletým výročím oceněna za své progresivní myšlení a schopnost dlouhodobě přicházet s pokrokovými návrhy produktů.

Spotřebiče

Klimatizace GREE nové generace

Výrobce Gree Electric Appliances doplnil letošní nabídku klimatizační techniky o systém klimatizačních jednotek, které vyplňují mezeru mezi jednoduchými splity a komerčními systémy VRF. Nový systém se označuje Super Free Match a zahrnuje venkovní jednotku, ke které lze bez obav připojit až 9 vnitřních klimatizačních jednotek různých typů provedení. Tento systém je vhodný pro rodinné domy a firmy malé i střední velikosti.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA
Spotřebiče

Čistý vzduch především

V letošním roce nabídl renomovaný výrobce chladící techniky GREE další výrobek zlepšující komfort a kvalitu Vašeho bydlení.

Vyhrajte jeden z pěti ručních vysavačů Kobold VC 100!
Novinky

Výherci pěti ručních vysavačů Kobold VC100 ze soutěže v HOME 6/2014 jsou již známi!

Kobold VC100 je optimální řešení pro okamžitou a pohodlnou údržbu čalouněného nábytku, kuchyňské linky, jídelního stolu, autosedaček a pod. se skutečnou kvalitou Vorwerk.

Novinky

Unikátní design a technologické inovace – to jsou domácí spotřebiče LG pro rok 2013

Společnost LG Electronics dnes představila nejnovější produkty z kategorie domácích spotřebičů pro rok 2013. Mezi produkty zaujme parní pračka F12495BDSA, vlajková loď chladnička Lancaster, či plně automatický robotický vysavač Hom-Bot. Domácí spotřebiče vynikají nejen díky […]

Kuchyně

Domov za méně peněz

Denně si říkáme, že doba není příliš příznivá pro naše peněženky. Všechno je drahé. Ceny energie se zvyšují. Při ročním zúčtování se nestačíme divit vysokým nedoplatkům. Dá se tomu předejít? Vzhledem k tomu, že je člověk […]

Bydlení

Čistota řízená z centra aneb centrální vysavače

Problém, kdy vzduch z výfukového potrubí klasického vysavače zvedne prach z povrchu nábytku, parapetů nebo záclon, nevyřeší ani sebelepší filtr. Zvířený prach se po nějaké době opět usadí na povrchu všech ploch, které po úklidu […]

Koupelny

Tajemství krásy odhaleno!

Jsou malí a nenápadní, ale život v dnešní době si bez nich už nedokážeme představit. Věrní sluhové v podobě drobných spotřebičů se starají o naše zdraví, pohodlí i perfektní vzhled.

Novinky

Nová řada inovativních spotřebičů české značky MORA

Značka MORA, tradiční český výrobce domácích spotřebičů, nyní přichází s inovativní řadou kvalitních českých výrobků za přijatelné ceny, a stává se tak modernější a atraktivnější značkou i pro generaci mladých lidí.

Spotřebiče

Na co se zaměřit při výběru pračky a sušičky

Pokud se vydáte kupovat pračku nebo sušičku, čeká vás nepřeberné množství typů, velikostí i funkcí. Na co se ale při výběru zaměřit, když je nabídka tak široká? Za zvážení stojí prostorové možnosti, energetická náročnost, hlučnost, ale […]