Klimatizace GREE nové generace

22. 09. 2014
Diskuze (1)
Sdílet

Výrobce Gree Electric Appliances doplnil letošní nabídku klimatizační techniky o systém klimatizačních jednotek, které vyplňují mezeru mezi jednoduchými splity a komerčními systémy VRF. Nový systém se označuje Super Free Match a zahrnuje venkovní jednotku, ke které lze bez obav připojit až 9 vnitřních klimatizačních jednotek různých typů provedení. Tento systém je vhodný pro rodinné domy a firmy malé i střední velikosti.

Výhodou je nejen maximální množství připojitelných vnitřních jednotek, ale především způsob propojení. Oproti běžným multisplitům, kde se vede potrubí a komunikace od každé vnitřní jednotky až po centrální venkovní jednotku, využívá systém Super Free Match GREE rozdělovače, díky nimž je možné podstatně prodloužit instalační trasy a přitom urychlit montáž. Celková trasa potrubí může dosáhnout až 145 metrů.

Samozřejmostí systému Super Free Match GREE je invertorové řízení optimálního výkonu jednotky s dávkováním chladicího média elektronicky řízenými expanzními ventily. V místnostech je tak zajištěna přesná požadovaná teplota bez nežádoucích výkyvů.

Komfort obsluhy podporují infra ovladače se standardními i několika praktickými funkcemi. Např. funkce AUTORESTART zaručuje chod jednotky i po výpadku proudu a jeho následném obnovení a dále funkce FLOW zajistí vysušení výparníku po vypnutí jednotky a tím zamezí šíření plísní.

super_free_match

Klimatizační systém Super Free Match GREE může pracovat v širokém rozmezí venkovních teplot – v režimu chlazení 18–48 °C, v režimu topení –10–24 °C.

Více se informujte u odborných firem, které naleznete na www.gree.at

ZDROJ: PR článek společnosti TD Metal s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Klimatizace klimatizace spotrebice
Sdílejte článek

Diskuze

  • Je to super, ale co montáž, servis a další náležitosti?

    tomáš