Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Čistý vzduch především

24. 07. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

V letošním roce nabídl renomovaný výrobce chladící techniky GREE další výrobek zlepšující komfort a kvalitu Vašeho bydlení.

Nová přenosná čistička vzduchu GREE GCF300CKNA má řadu užitných vlastností, které lze u jiných výrobců v dané cenové kategorii těžko najít. Přístroj nabízí pětinásobnou filtraci vzduchu a ionizátor, díky čemuž dokáže ze vzduchu spolehlivě odstranit i ten nejjemnější prach, alergeny, bakterie, viry, škodlivé plyny a zápach kouře.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Filtrovaný vzduch prochází tzv. antibakteriálním předfiltrem, který zachycuje velké nečistoty, dále setem filtrů HEPA a HIMOP a bavlněné vložky. HEPA filtr s 99% účinností zbavuje vzduch mikronečistot – částic až do velikosti 0,3 mikronu, mezi než se řadí nejen pevné polétavé části prachu, ale i bakterie, roztoči a další alergeny. HIMOP filtr má unikátní absorpční schopnost, rozkládá a absorbuje nebezpečné látky typu formaldehyd. Bavlněný vložka má za úkol ještě zvyšovat účinky HEPA filtru. V poslední fázi prochází čištěný vzduch přes aktivní uhlíkový filtr, který absorbuje škodlivé plyny na bázi čpavku, kyseliny octové, atd.

GCF300CKNA nabízí kromě výše uvedené řady filtrů též ionizátor. Ten obohacuje vzduch o velké množství záporně nabitých iontů, což má příznivý účinek na zdraví hlavně pro osoby trpící alergiemi, astmatem a sennou rýmou. Ionizace kromě účinného likvidování bakterií, virů a plísní, pomáhá okysličovat krev, zlepšuje krevní oběh a stimuluje tvorbu kyslíku v lidských tkáních.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Zákazníci nejen z řad alergiků ocení vysoký výkon (průtok vzduchu) až 300 m³/h, který zvyšuje účinnost především v případě přenášení čističky vzduchu do jiným místností. Rychlost ventilátoru můžete zvolit mezi třemi režimy – nízké, střední , vysoké otáčky – nebo využít maximální rychlost v módu Turbo.

Dalších praktické funkce které tato povedená čistička vzduchu nabízí, budu jmenovat stručněji.

Jednotku lze ovládat jednoduše pomocí dvou tlačítek přímo na krytu čističky vzduchu, nebo pomocí dálkového infraovladače, který se dá navíc uschovat v šikovné přihrádce na těle jednotky.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Časovač odloženého zapnutí nebo vypnutí čističky lze nastavit na 1, 2 nebo 4 hodiny.

Ionizátor lze spustit ve dvou režimech. Odor – funkce čištění, ventilátor běží na nejvyšší rychlost. Anion – funkce osvěžování, ventilátor běží na nízkou rychlost.

Tlačítko Sleep spustí čističku ve spánkovém režimu, kdy se podle kvality vzduchu automaticky nastaví tichý chod, nižší otáčky ventilátoru.

Auto režim spustí jednotku v automatickém režimu, kdy se rychlost ventilátoru nastavuje automaticky podle aktuálně naměřené koncentrace prachu a zápachu. Ten kontroluje prachový a pachový senzor, který reaguje i na pachy zvířat, pesticidy, kosmetiku, atd.

Indikátor výměny filtrů začne blikáním signalizovat, že je čas k údržbě.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA bude vhodným a zdraví prospěšným doplňkem Vaší domácnosti. Vsaďte na čistý vzduch a neproděláte.

ZDROJ: PR článek společnosti TD METAL s.r.o., dovozce klimatizační techniky GREE.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domacnost spotrebice
Sdílejte článek

Diskuze