Vana na doživotí

Vana na doživotí

16. 09. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Partnera, se kterým plánujeme strávit zbytek života, si vybíráme tak, aby byl spolehlivý, postaral se o nás, byl vždy k dispozici a pokud možno i dobře vypadal . Právě taková je vana Chrome, která nejenže dobře vypadá, ale díky doživotní záruce vám zajistí klid opravdu na celý život!

Vana Chrome v rozměrech 70/75 x 150/160/170 cm nese autorský otisk českého designera Kryštofa Nosála, který je tvůrcem celého širokého koupelnového konceptu Chrome. Vana tak logicky navazuje na další jeho součásti, jak svými tvary, tak i praktickými detaily, jako je například její souhra s vanovou zástěnou.

zdroj: Ravak, a.s.

zdroj: Ravak, a.s.

Vana je charakteristická svou čistou krásou a ladností křivek. Na dně i lemu vany se promítá tvar oválu typický pro celý koncept, ale celkový dojem z vany je moderně střízlivý. Příjemný sklon zádové části a kolmé stěny předurčují vanu pro všestranné použití, pro koupání i sprchování. Čelní panel rovněž s oválnými hranami vanu nejen zdobí, ale usnadňuje k ní i přístup.

zdroj: Ravak, a.s.

zdroj: Ravak, a.s.

Zástěna Chrome CVS2, která s vanou ladí, je jedinečná díky svému promyšlenému řešení účelnému zejména do menších koupelen. Tato dvoudílná skleněná zástěna respektuje hloubku běžných umyvadel. Na rozdíl od ostatních zástěn na trhu má její pevná část stejnou velikost jako bývá běžná hloubka umyvadel (zástěna Chrome má rozměr pevné části 52,5 cm, umyvadla mívají hloubku do 50 cm) a umožňuje tak otevřít pohyblivou část zástěny v maximálním úhlu až těsně k umyvadlu nebo případně dovnitř vany. Do vany tak pohodlněji vstoupíte nebo máte snadnější práci při čištění vany i zástěny.

Při pořízení vany do konce roku 2014 k ní získáváte i doživotní záruku s garancí opravy nebo výměny kdykoli během vašeho života. Více informací naleznete na: www.ravak.cz/cz/dozivotni-zaruka-na-vany-ravak

Akrylátová vana Chrome (velikosti 70/75 x 150/160/170 cm) v ceně od: 7 990 Kč

Dvoudílná vanová zástěna Chrome (CVS2) v ceně od: 7 490 Kč

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna vana
Sdílejte článek

Diskuze