Moderní uspořádání kuchyňského náčiní

02. 11. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Brabantia představuje Kitchen Today, flexibilní závěsný systém pro efektivní organizaci vaší kuchyně. Každý kuchař má při vaření jiné potřeby a právě díky stylovému nástěnnému systému si může vytvořit vlastní, originální „věšák“, kde bude jen to, co využije. Nechte se tedy inspirovat touto profesionální řadou a usnadněte si vaření s Kitchen Today.

Základem systému Kitchem Today je lišta Wall Rail 60(40)cm dlouhá, která je vyrobena z odolné matné oceli. Na tuto lištu je pak možné pomocí posuvných háčků doplňovat či odebírat další elementy, které dohromady tvoří kompletní závěsný systém Kitchen Today.

Začněme tím, co ocení patrně každý kuchař – praktický držák na kuchyňské náčiní, který jednoduše zavěsíte na lištu a máte vše okamžitě po ruce.

Pak už záleží jen na vás, co považujete za důležitou součást vaší lišty. Praktické využití nachází držák na olej a ocet a držák na kořenky. Stačí sáhnout po té správné lahvičce (což díky jednoduchosti systému není žádná věda), dochutit a můžete pokračovat ve svém kulinářském veledíle. Tyto držáky navíc můžete snadno přenést a použít i na jídelním stole.

Stala se při vaření nehoda a něco vám ukáplo? Nebo si jen chcete utřít ruce do čisté utěrky? S držákem papírových utěrek je máte stále k dispozici, nikde nepřekážejí a díky zavěšení samy nepřijdou k újmě. Pokud chcete pokrm uchovat na delší dobu, oceníte také držák na potravinářskou folii či alobal, ze kterého snadno odmotáte přesně tolik, kolik potřebujete, aniž by vznikl jakýkoliv nepořádek.

Kuchaři-začátečníci najdou zcela jistě zalíbení v držáku na kuchařku, díky němuž máte recept stále přímo před očima a zejména v bezpečí před marmeládou.. Tento držák slouží současně pro kuchyňskou váhu, kterou sem můžete vsadit stejným způsobem.
Máte rádi čerstvé bylinky? Chcete je mít při vaření stále při ruce? Právě pro vás jsou jasnou volbou závěsné porcelánové hrnečky s funkcí květináče, do kterých můžete přesadit své oblíbené bylinky a pak už jen sklízet úrodu do svých specialit.

Velmi šikovným pomocníkem a doplňkem lišty je sada magnetů, které z jedné strany drží na liště a z druhé přitahují náčiní, které nelze na lištu zavěsit jako například některé nože. Můžete je pak použít skutečně velmi rychle – stačí sejmout z magnetu a následně k němu opět přiložit.

Místo navíc se hodí vždycky. A poličku Wall Rail můžete nasadit přímo na lištu, čímž vznikne nový prostor na další předměty, které chcete mít u vaření po ruce.

Benjamínkem v rodině Kitchen Today je pak závěsný držák na kořenky, který díky vertikálnímu zavěšení šetří místo a přesto se na něj vejde vše, co potřebujete. V balení je totiž i sedm kořenek se speciálním těsnícím víčkem a také polepky na kořenky.

A čím kuchařský počin zakončit? Teď už snad jen dobrou kávou, kterou můžete mít opět stále po ruce, obzvlášť, máte-li v oblibě kávu Nespresso. Držák kávových kapslí totiž můžete velmi jednoduše připevnit na svou lištu a pak už jen dle libosti zásobovat oblíbenými kapslemi.

S takovouto výbavou už nemůže nastat situace, kdy nevíte, kam jste dali to zatracené (cokoliv). Závěsný systém Kitchen Today je totiž vyroben tak, že de facto znemožňuje chaos na vaší kuchyňské lince. No a dobrou zprávou pro fanoušky tohoto systému je, že nástěnná lišta se dá prodloužit přídavnými „lištičkami“, takže když na to přijde, můžete věšet ostošest.

www.brabantiashop.cz www.brabantia.com

Kategorie: Kuchyně
Tagy: design kuchyň kuchyňská linka
Sdílejte článek

Diskuze