Srovnání: Nejoblíbenější rozkládací sedací soupravy

Srovnání: Nejoblíbenější rozkládací sedací soupravy

09. 01. 2020 Sdílet

Rozkládací sedačka tvoří dominantu obývacího pokoje, a proto byste si její nákup měli dostatečně rozmyslet. Zaměřte se zejména na kvalitu provedení, velikost a design, který zapadne do vašeho interiéru. S funkcí rozložení sedačky na lůžko pak získáte praktického pomocníka při návštěvě přes noc nebo při rodinném nedělním lenošení. Prohlédněte si ty nejoblíbenější rozkládací sedací soupravy podle serveru Heureka.

Jak vybírat rozkládací sedací soupravu?

Nejprve si změřte prostor, kde bude rozkládací sedačka umístěna. Nezapomeňte počítat i s místem pro rozložení na lůžko. Následně vyberte velikostně vhodnou sedačku s kvalitním provedením konstrukce, pohodlným polstrováním, hloubkou sedu a jednoduchou údržbou potahů. Při přítomnosti domácích mazlíčků nebo malých dětí v bytě určitě oceníte možnost praní snímatelných potahů i dostatečně velký úložný prostor uvnitř sedačky.

Volba 1 – rozkládací sedačka Expedo Dory

Rohová sedací souprava Expedo Dory, která stojí na chromovaných nožkách, má tvar do U. Vaší rodině přinese nejen velký a pohodlný prostor k relaxaci, ale také značný úložný prostor. Na lůžko pro hosty ji rozložíte jen několika pohyby. Stabilní rám z masivu a kvalitního lamina zajistí dlouhou životnost. Na výplň výrobce použil elastickou pěnu s vysokou hustotou, díky čemuž sedačku jen tak neprosedíte. Možnost výběru z několika typů čalounění i barev zvyšuje pravděpodobnost, že se sedačka bude hodit i do vašeho obývacího pokoje

Volba 2 – rozkládací sedačka Meblosoft Deimos

Moderní sedací souprava Meblosoft Deimos se dá snadno rozložit a vyniká úložným prostorem. Výplň sedáků tvoří pružiny a sendvičová pěna, která zajistí komfort i při dlouhodobém sezení. Záhlavníky můžete polohovat a najít tak ideální pozici pro váš krk. Solidní sedačku nesou chromované nožky a díky vyššímu posedu se z ní lépe vstává.

Volba 3 – rozkládací sedačka Eltapmeble Sorento

Rohovou sedací soupravu Eltapmeble Sorento seženete v mnoha barevných provedeních i ve vlastní kombinaci odstínů. Vaše rodina se bude těšit z kvalitního provedení rámu ze dřeva a dřevotřísky i z čalounění. Výplň sedáků tvoří bonelové pružiny a polyuretanová pěna. Po rozložení se na ní pohodlně vyspí dva lidé. Elegantní a moderní design přinese do obývacího pokoje vkus i pohodlí zároveň.

Na rozkládací sedačce Eltapmeble Sorento zákazníci obdivují její velikost, kvalitu provedení a pohodlnost.

Sedačka je srdcem obývacího pokoje

Ať už se dominantou vašeho pokoje stane rozkládací sedačka s jakýmkoli designem, vždy při výběru dbejte na správnou velikost, pevnost rámu, pohodlné polstrování a snadné rozkládání. Do praktického úložného prostoru můžete schovat méně potřebné věci a snadno tak zachováte váš interiér poklizený. Rozložením na lůžko pak získáte postel navíc, díky které vás budou návštěvy milovat.

ZDROJ: PR článek společnosti Heureka Group, a.s.

Kategorie: Nábytek
Tagy: sedací soupravy
Sdílejte článek