Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

03. 10. 2019 Sdílet

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes. Díky spotřebičům, které v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, budou domácí práce jednodušší, ovládání zábavnější, zbyde vám více volného času a otevřou se vám i úplně nové možnosti.

Co je Home Connect?

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet, či hlasovými povely přes asistenty, jako je Amazon Alexa. Aplikace ale neslouží jen jako dálkové ovládání. Obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu zařízení a technické podpoře v případě závady.

FOTO BSH domácí spotřebiče

Nakoukněte do chladničky, i když nejste doma

Díky integrovaným kamerám v chladničce můžete přímo v obchodě zkontrolovat, jaké potraviny vám doma chybí. Kamery pořídí snímek pokaždé, když se chladnička zavírá. Chladnička s technologií Home Connect dokáže rozpoznat 60 druhů ovoce a zeleniny a nabídnout vhodné recepty. Pomocí aplikace také jednoduše nastavíte teplotu nebo získáte praktické informace o jídle a jeho uchování. Home Connect vám doporučí, která přihrádka je pro uložení nejvhodnější nebo jaká je ideální teplota.

Vynikající hostinu snadno a rychle zvládnou i úplní začátečníci

S troubou s Home Connect získáte celou kuchařku receptů na míru danému modelu, tipy na vaření, různé vychytávky, krátká videa s postupy zpracování surovin (např. příprava demi glace) i důležité informace o nejběžnějších ingrediencích. Díky podrobnému návodu zvládne přípravu vynikajícího menu hravě i úplný začátečník. Nastavení pro přípravu vybraného pokrmu pošle aplikace přímo do trouby. Stačí jen vložit jídlo dovnitř a poté se nechat vést. Odjíždíte na dovolenou a nepamatujete si, jestli jste troubu vypnuli? Žádný problém, stačí pohled na mobil. A pokud opravdu zůstala zapnutá, na dálku ji vypnete.

aplikace Home Connect

FOTO BSH domácí spotřebiče

Kávovým expertem několika kliky

S aplikací Home Connect rozšíříte menu svého kávovaru o kávové nápoje z celého světa, můžete se inspirovat kávovými recepty nebo zaperlit zajímavými informacemi ze světa kávy. Jednoduše také sestavíte seznam nápojů na míru pro všechny hosty – stačí po místnosti poslat tablet nebo mobil. Seznam odešlete přímo do kávovaru a ten vše postupně připraví. Podle názvu-jména hned poznáte, který nápoj komu odnést. Nastavení si můžete i uložit a příště už se nemusíte ptát, jak má kdo kávu nejradši.

aplikace Home Connect

FOTO BSH domácí spotřebiče

Chytrá myčka, pračka i sušička

Program si můžete buď zvolit sami, nebo si nechat poradit od spotřebiče. Nejnovější modely praček a sušiček spolu dokonce komunikují a předávají si informace o vloženém prádle. Spotřebiče upozorní nejen na skončení programu, ale také pokud potřebují vyčistit (myčka, sušička) či docházejí prostředky (prací u pračky, tablety nebo leštidlo u myčky).

Máte-li k dispozici energii ze solárních panelů nebo dvoutarifové sazby, můžete v aplikaci nastavit časový rámec, kdy potřebujete umýt nádobí nebo vyprat prádlo. Inteligentní systémy dokážou pohlídat množství energie, nebo i „přemýšlet dopředu“ na základě aktuální předpovědi počasí u solárních panelů. Spotřebič se automaticky spustí ve chvíli s nejefektivnějším zdrojem energie.

sušičky a pračky

FOTO BSH domácí spotřebiče

Chcete si to sami vyzkoušet?

Přijďte se přesvědčit do unikátního zážitkového centra, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen spotřebiče s Home Connect. Přijďte a seznamte se s budoucností.

Více informací najdete zde .

ZDROJ: PR článek společnosti BSH domácí spotřebiče

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Inteligentní systémy kávovary mobilní aplikace pracky sušičky
Sdílejte článek