Zdroj: Haier

Haier představuje největší slim pračku se sušičkou na trhu

25. 04. 2022 Sdílet

SuperDrum Series 9 v sobě spojuje všechny inovativní technologie Haier péče o prádlo. Navíc má působivou kapacitu, s možností výběru z až 60 pracích a sušících programů.

Netradiční rozměr a maxi kapacita

Pračka se sušičkou Haier SuperDrum Series 9 zaujme hned na první pohled svým atypickým rozměrem. Na hloubku má pouhých 46 cm, ale výška spotřebiče je téměř metr. Díky tomu může mít XXL buben s průměrem 601 mm, kapacitou 66 l a s průměrem plnícího otvoru 45 cm (oproti obvyklým 36 cm). Spotřebič tak umožňuje efektivnější pohyb prádla v bubnu i při větší náplni. Celkem vypere až 10 kg a vysuší až 6 kg prádla.

Grafické znázornění pračky a její velikosti

Zdroj: Haier

Automatické dávkování Smart Dosing

Automatické dávkování Smart Dosing inteligentně vypočítá přesné množství gelového pracího prostředku a aviváže potřebné pro praní, a to na základě hmotnosti vloženého prádla. Zásobník vystačí zhruba na
20 pracích cyklů a díky této chytré technologii lze v pracích prostředcích ušetřit až 33 cyklů ročně! Ne každý je zastánce gelových pracích prostředků, tato pračka se sušičkou umožňuje využití i klasického sypkého pracího prášku s vlastním dávkováním.

Dávkovací systém moderní pračky

Zdroj: Haier

Wi-Fi a mobilní aplikace hOn

Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k aplikaci hOn. Ta nabízí kromě možnosti ovládání spotřebiče na dálku také řadu zajímavých funkcí, výběr z až 60 pracích a sušících programů, přehled aktuální spotřeby nebo servisního rádce. Funkce Washing Lens dekóduje symboly praní na štítku vašeho oblečení tím, že štítek naskenuje. Vytvoří tak virtuální šatník a poskytne nejlepší doporučení pro praní jakéhokoliv oděvu. Navíc můžete štítek ustřihnout, pokyny k čištění oblečení vždy dohledáte v aplikaci.

Upravte si parametry pracího cyklu

Digitální plně dotykový displej umožňuje kompletní nastavení pracího cyklu dle individuálních požadavků. Vyberete si program podle typu
prádla (bavlna, syntetika atd.), doporučené parametry si pak sami můžete změnit – tedy nastavíte teplotu, počet máchání, počet otáček odstřeďování a dobu pracího cyklu dle sebe, zároveň si k tomu zvolíte režim sušení. Může tak vše nechat na spotřebiči anebo nastavit podle sebe, když jste limitováni časem.

Žena vkladá prádlo do pračky

Zdroj: Haier

Profesionální parní čištění a odstranění skvrn dle jejich typu

Program I-Refresh je ideální pro osvěžení oblečení, a to i těch nejdelikátnějších kousků jako je hedvábí nebo vlna. Vysoce účinným a inovativním způsobem pomocí technologie mikroskopických částic páry odstraní pachy, jemný prach, alergeny, sníží pomačkání a změkčí tkaniny. Vyčistit díky nim můžete i oblek, hedvábí nebo kožešinu. Pokud máte prádlo zašpiněné od krve, trávy, vína, džusu, mléka nebo zeminy, můžete na displeji tuto možnost navolit přesně podle typu skvrn a zajistit vyprání prádla s přesným zacílením.

Prohlédněte si SuperDrum Series 9 ve videu.

Více na Haier.cz.

Zdroj: PR článek Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí pomocníci inteligentní domácnost Od partnerů pracky sušení prádla sušičky
Sdílejte článek