Ideální pro malou domácnost: nové pračky Bosch Logixx6.

21. 07. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Umíte si představit osm kilogramů prádla? Pokud máte velkou rodinu, dva syny ve fotbalovém týmu, nebo často perete ložní povlečení, pravděpodobně velmi snadno. Stejně jednoduše si vyberete z široké nabídky velkokapacitních praček s předním plněním s hloubkou 600 mm.

• Náplň 1 – 5,5 kg prádla, hloubka pouhých 470 mm.
• Spotřeba energie o 10 % nižší než u běžných praček ve třídě spotřeby energie A.
• Velký přehledný displej s ukazateli teploty, otáček, zbývajícího času a průběhu programu.

Co když ale žijete sami nebo ve dvou a osm kilogramů prádla nedáte dohromady, ani kdybyste do bubnu najednou nacpali celý šatník? Nebo se vám běžná velkokapacitní pračka prostě nevejde do koupelny? Potom značka Bosch s novou řadou praček Logixx6 myslela právě na vás.

Dva modely, které se od sebe liší pouze maximálním počtem otáček při odstřeďování, spojuje kapacita 5,5 kg prádla a hloubka pouhých 470 mm. Nové pračky šetří nejen místo, ale především energii. Na jeden kilogram náplně spotřebují pouze 0,17 kWh, což je o celých 10 % méně, než u běžných automatických praček ve třídě spotřeby energie A.

O optimální spotřebu vody se při každém praní stará průtokový senzor. Na jeden běžný prací cyklus pračka v průměru vystačí s 39 l vody.

Programovou výbavou si nové pračky nijak nezadají s osmikilovými kolegyněmi. Nechybí prací programy, jako je PowerWash 60´, extra krátký 15´, mix, vlna a ruční praní, sensitive, jemné/hedvábí, džíny, nebo speciální péče o sportovní dresy nebo o halenky a košile. Díky plnicímu otvoru o průměru 32 cm a dvířkům s úhlem otvírání až 1650 nemusíte mít strach, že větší kusy do spotřebiče nedostanete.

Plně elektronické řízení zaručuje dokonalý výsledek praní. Množstevní automatika sama přizpůsobí množství spotřebované vody a energie hmotnosti náplně. Obsluha je komfortní zejména díky velkému displeji s ukazatelem teploty, zbývajícího času, počtu otáček, průběhu programu a nastavení konce praní. Tlačítka mají jak akustickou, tak optickou odezvu.

Pro vyšší bezpečnost jsou pračky Logixx6 vybaveny několikanásobnou ochranou proti škodám způsobeným vodou. Proti otevření dvířek a přeprogramování lze pračku chránit dětskou pojistkou.

Více informací o domácích spotřebičích Bosch naleznete na www.bosch-home.com/cz.
ZDROJ: BSH domácí spotřebiče s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče pracky
Sdílejte článek

Diskuze