Myslí ekonomicky – perou ekologicky

08. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Dlouhodobý vývoj nás přivedl k unikátním řešením na poli účinnosti praní, spotřeby vody i energií. Nové pračky Gorenje s technologií UseLogic a přístupem ECO Care dokáží optimalizovat proces praní – zvýšit tak jeho účinek a […]

Dlouhodobý vývoj nás přivedl k unikátním řešením na poli účinnosti praní, spotřeby vody i energií. Nové pračky Gorenje s technologií UseLogic a přístupem ECO Care dokáží optimalizovat proces praní – zvýšit tak jeho účinek a přitom  minimalizovat náklady na vodu i energie.

Široká škála až 19 programů umožňuje vyprat každý typ prádla podle individuálních požadavků. Hlavním kriteriem je vždy dokonalá čistota a šetrný  přístup ECO Care. Praktický 4D systém umožňuje intenzivní namočení prádla v rekordně krátkém čase a tím významně zkracuje dobu praní.. Pračka si sama zvolí optimální množství vody podle množství a typu prádla a pečlivě dohlédne na to, aby bylo prádlo vždy dokonale vymáchané. Pračky jsou vybaveny speciálními senzory, které kontrolují ohřev vody, regulují dodatečné máchání s pomocí senzoru čistoty vody a řídí efektivní využití pracího prostředku.

Pračky a sušičky se na celkové spotřebě energie podílejí téměř 18 procenty.Pokud svoji 10 let starou pračku zaměníte za novou Gorenje ve třídě A+, ušetříte tolik energie, kolik je jí  zapotřebí  na vysávání bytu po dobu dvou let.Pračky a sušičky Gorenje byly zařazeny mezi TOP výrobky programu Partnerství – Zelená úsporám.

Pračka  Gorenje Premium Blue model 74143
Elegantní pračka s textovým  LCD displayem v modré barvě a náplní až 7 kg prádla nabízí maximální komfort pro Vaše prádlo. Oceníte nejen vysoký  účinek  a malou spotřebu energie, ale především 29 programů, navíc s možností jejich rozšíření dle vašeho přání. Pro praní delikátních tkanin poslouží například  program ručního praní, s věcmi po sportu si hravě poradí jogging program a stejně dobře vypere i silně zašpiněné prádlo.
Účinek praní zvyšuje speciální 4D zvlhčovací systém, který  přivádí rychle vodu a prací prostředek do kontaktu s prádlem nejenom ze dna, ale i shora a ze stran vany. Pračka je vybavena inteligentními senzory pro kontrolu čistoty vody  i plnění. Díky nim máte jistotu, že Vaše prádlo je dokonale vymáchané a nezůstaly na něm žádné zbytky pracího prášku. Senzor plnění  zváží množství prádla, určí  správné množství  pracího prostředku a zároveň optimalizuje hladinu vody. Potěší Vás i program snadného žehlení, který ušetří Váš čas i námahu při žehlení prádla. Praní si budete nyní skutečně užívat.

Pračky Gorenje jsou vybaveny speciální technologií UseLogic, která automaticky optimalizuje proces praní a umožňuje dosažení vysokých úspor při spotřebě vody, energie i času.

Náplň 7kg
Spotřeba vody 45 litů
Velké dveře – 33 cm, otevírání 180°
29 programů plus individuální programy dle vlastní volby ( Jemné prádlo, vlna, ruční praní, Jogging, Mix, Intenzivní praní, snadné žehlení a další)
Senzor čistoty vody ( hlídá míru čistoty vody a podle toho nastavuje praní)
4D namáčení, ECO systém
0-1400 ot/min
Modrý LCD display
Volba jazyka
Odložení startu
Dětská pojistka
Samočisticí filtr
Praktické osvětlení bubnu
třídy: A+, A,  A
v/š/h: 85/60/60 cm
Volně stojící
Doporučená cena: 19.990 Kč vč. DPH

Také v setu se sušičkou Gorenje D 74 325 (komínové uspořádaní)
Cena sušičky: 17 990 Kč
 

www.gorenje.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče koupelna pracky
Sdílejte článek

Diskuze