Nejnovější Samsung televizory přichází do prodeje. Nyní i se speciální nabídkou

23. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Samsung uvádí na český trh modelové řady svých televizorů pro rok 2014. Zákazníci se tak mohu těšit vůbec na první prohnuté UHD televizory na světě. S technologií Upscaling, která převádí Full HD, HD na úroveň […]

Samsung uvádí na český trh modelové řady svých televizorů pro rok 2014. Zákazníci se tak mohu těšit vůbec na první prohnuté UHD televizory na světě. S technologií Upscaling, která převádí Full HD, HD na úroveň takřka UHD, získají co nejkvalitnější obraz.

 

Samsung UHD televizory s prohnutou obrazovkou

Samsung jako první na světě uvádí prohnuté UHD televizory. Divákům přináší dokonalé a hluboké zážitky ze sledování díky úžasné kvalitě obrazu s rozlišením UHD, prohnuté obrazovce a jedinečnému designu, při kterém máte pocit, jako by rám a stojan úplně zmizely. Širší zorné pole kromě toho vytváří panoramatický efekt, díky kterému se zdá, že displej je ještě větší než ve skutečnosti. Vlajkovou lodí je modelová řada 8500 s úhlopříčkou 65 palců. K mání bude také 55 palcová varianta.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung UHD televizory s plochou obrazovkou

UHD televizory modelové řady 7500 s plochou obrazovkou nabízejí detailní a bezkonkurenční ostrost a vysokou kvalitu obrazu. Díky funkci převodu do rozlišení UHD, kterou jsou vybavené všechny UHD televizory Samsung, lze získat nejvyšší možnou kvalitu obrazu bez ohledu na zdrojový materiál.

Modelová řada UHD televizorů s plochou obrazovkou bude na českém trhu dostupná s úhlopříčkou 48, 55, 65, 75 palců.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Mimořádná nabídka

U příležitosti uvedení svých nejnovějších modelových řad televizorů přichystal pro zákazníky Samsung mimořádnou nabídku. Při zakoupení vybraných nejnovějších televizorů budou moci uplatnit slevu ve výši až 5000 Kč, pokud si pořídí vybraná audio-vizuální zařízení a TV příslušenství. Mimořádná nabídka platí v období od 14. dubna do 15. června 2014.

Podrobná pravidla mimořádné nabídky jsou dostupná na www.samsung-bonus.eu.

Text: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: chytrá domácnost design domácí spotřebiče Od partnerů
Sdílejte článek

Diskuze