Nové pračky HOTPOINT FUTURA – budoucnost praní již dnes

07. 05. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Značka Hotpoint, patřící do portfolia společnosti Indesit Company, uvádí na trh nové předem plněné pračky HOTPOINT FUTURA. Ty jsou nejen skvělými pomocníky dnešních domácností, ale zároveň sledují budoucí trendy ve vývoji praní prádla a uživatelé […]

Značka Hotpoint, patřící do portfolia společnosti Indesit Company, uvádí na trh nové předem plněné pračky HOTPOINT FUTURA. Ty jsou nejen skvělými pomocníky dnešních domácností, ale zároveň sledují budoucí trendy ve vývoji praní prádla a uživatelé tak mohou být vždy o krok napřed. Jejich nový ergonomický tvar, tichý chod díky speciálnímu bezuhlíkovému motoru a inovativní technologie zajišťují nízkou spotřebu energie a vody v energetické třídě A+++ s maximálními výsledky praní a péče o tkaniny. Pryč jsou tak časy vysoké spotřeby, nadměrného hluku, špatně přístupného plnicího otvoru, obtížně otevíratelných dveří nebo zapraných skvrn. Zákazníci navíc získávají zdarma plnou pětiletou záruku.

 

Nová generace odstraňování nečistot a obnovy bělosti

Některé skvrny vyžadují pro odstranění vysoké teploty, ale jejich použítím mohou barvy oblečení vyblednout. Pračky HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny revolučním programem, který dokáže zbavit tkaniny až 20 nejčastějších skvrn včetně ovoce, krve, čokolády nebo trávy, a to využitím různých teplot vody v kombinaci s přesně cílenými pohyby bubnu, vše bez nutnosti prát při vysoké teplotě nebo předčištění. „Prací cyklus tvoří speciální bio počáteční fáze při 40 °C, která odstraňuje enzymatické skvrny, a další fáze při 43 °C, při níž je udržována konstantní teplota. Navíc díky speciálním mechanickým pohybům bubnu a elektronickému řízení teploty vody, které udržují stálou teplotu 60 °C po dobu hlavního praní, a díky použití většího množství vody v závěrečné fázi cyklu obnovuje pračka také přirozenou bělost oblečení,“ doplňuje Martina Křižáková, produktová specialistka společnosti Indesit.

Pošlete alergeny k vodě

V průměru každý čtvrtý člověk v Evropě trpí alergiemi. Nové pračky HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny speciálním antialergenním cyklem, který je založen na dvou fázích ohřevu vody na začátku a udržování konstantní teploty 60 °C po dobu praní. Navíc používá větší množství vody k rozpuštění prášku a poskytuje celkem až pět fází máchání, které zajistí, že jsou na konci cyklu tkaniny zcela bez pracího prostředku a hlavní alergeny (roztoči, pyly a prach) jsou z vláken tkanin odstraněny.

Tichý společník

Pračky HOTPOINT FUTURA jsou vybaveny systémem Super Silent, který zajišťuje maximální tichost během celého cyklu. To je umožněno speciálním bezuhlíkovým motorem a novým inteligentním systémem čerpání. Speciální bezuhlíkový motor pracuje na principu elektromagnetické indukce, odpadá zde tedy nepříjemný hluk způsobovaný uhlíkovými kartáči, které v běžných motorech přenášejí elektrický proud a pomáhají roztočit motor. Navíc díky inteligentnímu systému čerpání se motor čerpadla aktivuje, pouze pokud je zjištěna přítomnost vody a eliminuje bublavý zvuk způsobený čerpáním na konci cyklu. Pračka tak může být součástí obytného prostoru, aniž by své okolí rušila.

Design HOTPOINT = ergonomie a funkčnost

Značka HOTPOINT upravila design nových praček tak, aby zlepšila funkčnost a ergonomii. Novinkou je rotační zásuvka na prací prostředky, kdy se zásobník nevytahuje, ale otáčí, čímž usnadňuje vložení pracího prosředku i následné čištění. Šíře dvířek pračky je 46 cm, dvířka jsou doplněna ergonomickou rukojetí, která usnadňuje manipulaci, takže dvířka snadno otevřete, aniž byste museli použít sílu; na výběr jsou tři barevná provedení – bílá, antracitová a stříbrná. Ovládací LCD displej v češtině je zvětšen na 13 cm ve srovnání s předchozími modely a je tak mnohem přehlednější a čitelnější.

A navíc…

Nechybí ani speciální Eco programy, díky nimž můžete ušetřit více než 50 % energie obvykle používaného cyklu, nebo pohotovostní režim Stand By, který uvede pračku po 30 minutách nečinnosti do režimu Stand By a spotřebovává o 70 % méně energie než v zapnutém stavu. Pračky HOTPOINT jsou k dostání v klasickém rozměru od 54 do 60,5 cm nebo ve verzi SLIM s hloubkou 43,5 cm. Díky zvětšené kapacitě nabízejí plnění až 10 kg u standardních modelů a 7 kg ve SLIM provedení. Vybírat je možné také z kombinovaných praček se sušičkou, které nabízejí kapacitu praní až 10 kg a sušení až 7 kg. Na nové pračky HOTPOINT je poskytována plná 5letá záruka. Pro získání prodloužené záruky na zakoupený produkt musí zákazník svůj výrobek zaregistrovat na webových stránkách www.extrazaruka.cz, a to do 30 dnů od zakoupení výrobku. K registraci je potřeba přiložit scan dokladu o zakoupení výrobku a scan záručního listu.

PRODUKTOVÉ TIPY

Standardní – Hotpoint Futura WMD 843BS EU

Nová předem plněná pračka Hotpoint Futura WMD 843BS EU je v energetické třídě A+++, má kapacitu 8 kg prádla, rozměry 85 × 59,5 × 60,5 cm (v × š × h), dodávána je v bílé barvě se stříbrnými dvířky. Doporučená maloobchodní cena je 14 990 Kč.

SLIM – Hotpoint Futura WMSD 723B EU

Nová předem plněná pračka Hotpoint Futura WMSD 723BS EU je v provedení SLIM s rozměry 85 × 59,5 × 43,5 cm (v × š × h). Splňuje energetickou třídu A+++, má kapacitu 7 kg prádla, dodávána je v bílé barvě s antracitovými dvířky. Doporučená maloobchodní cena je 12 990 Kč.

 

Pro více informací kontaktujte:
Kristina Hlaváčková, PR Manager
Indesit Company Česká s.r.o.
Lihovarská 1060/12
190 00 Praha 9
GSM: +420 737 388 834
Tel: +420 227 223 130
Email:
kristina.hlavackova@indesit.com

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče pracky
Sdílejte článek

Diskuze