Samsung představil domácnost budoucnosti na Design Weeku v Miláně

15. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Vizionářská instalace společnosti Samsung představila design inspirovaný lidmi a Smart domácnost budoucnosti Samsung Electronics představil na Fuorisalone v Milánu svou filozofii na poli designu a vizi Smart domácnosti budoucnosti. Samsung se již mnoho let soustředí […]

Vizionářská instalace společnosti Samsung představila design inspirovaný lidmi a Smart domácnost budoucnosti

Samsung Electronics představil na Fuorisalone v Milánu svou filozofii na poli designu a vizi Smart domácnosti budoucnosti. Samsung se již mnoho let soustředí na vztah designu a technologií a neustálé vylepšování svých produktů inspirované potřebami svých zákazníků v každodenním životě.

Design byl vždy na prvním místě u všech produktů značky Samsung. Nejde ale pouze o vzhled produktů, ale také o způsob práce s nimi. Tuto filozofii v letošním roce ztělesňuje pračka WW9000 a chladnička Food Showcase, kde dokonalý vzhled doplňuje nové funkce, které jsou co nejvíce přizpůsobeny každodenním potřebám zákazníků.

Samsung představil také svůj „Premium House,” což je model chytré domácnosti z budoucnosti naplněný spotřebiči nové generace. Všechny produkty jsou vzájemně bezdrátově propojeny, aby bylo možné je jednoduše ovládat.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Premium House znázorňuje inteligentní život. Sestává z video stěny, prohnutých UHD televizorů a dálkově ovládaných digitálních domácích spotřebičů. Všechny tyto produkty spolu vzájemně komunikují a navíc mohou být ovládány prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu či televize.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

Text: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: design domácí spotřebiče domacnost Od partnerů smart
Sdílejte článek

Diskuze