Víte, jak vybrat ideální gril a jeho příslušenství?

Víte, jak vybrat ideální gril a jeho příslušenství?

30. 10. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Grilování je trendem moderní doby. Díky němu si zpříjemníte teplé dny roku a ještě se pořádně najíte. Víte, jaký je pro vás nejlepší? Někdo nedá dopustit na elektrické varianty, jiný prahne po plynovém provedení. Existují i grily na dřevěné uhlí. Komfortní příprava masa a zeleniny se neobejde bez kvalitního příslušenství

Vůně dřevěného uhlí se vám dostane pod kůži

Velkou předností modelů na dřevěné uhlí je to, že si maso uchová svou autentickou chuť. To vše za pomoci spáleného dřeva. Některým uživatelům se nelíbí odkapávání tuku na dřevo, protože se v rozžhaveném uhlí či briketách snadno přepaluje a tvoří se zdraví škodlivé výpary. Grily na dřevěné uhlí oslní cenovou dostupností. Uhlí se skvěle zapaluje a nezbude po něm mnoho popela. Možná jste slyšeli o uhlí s vůní třešní a kokosu, to je potom papáníčko! Brikety vydrží hořet déle, ale během spalování se ven dostávají neblahé látky.

maxresdefault

Elektrické modely se pyšní řadou výhod

Je jasné, že se elektrické grily mohou pochlubit pestrou paletou pozitiv. Přípravu zdravých a chutných pokrmů si užijete na zahradě, balkónu i terase. Po celou dobu opékání nepřichází maso ani zelenina do styku s ohněm, jedná se tedy o nejzdravější formu grilování. Plynové produkty si expresně rozpálíte, jen je nutná neustálá kontrola nádoby na plyn. Elektrické a plynové formy nepotřebují uhlí ani brikety, proto nevzniká žádný odpad.

grily-svetlo-pro-genesis-a-summit-i12639

Prima zábava nejen v parných letních dnech

Uvažujete o koupi kvalitního modelu, který by obstál vašim náročným požadavkům? V tomto případě se osvědčí grily Weber a grily Napoleon. Značku Weber si oblíbil i Zdeněk Pohlreich v pořadu Šéf na grilu. Lze je pořídit hned v několika provedeních. Produkty Napoleon jsou určeny pro domácí i profesionální využití a je k nim k dostání užitečné příslušenství, kleště, čističe, utěrky, mísy, desky i woky.

ZDROJ: PR článek společnosti Life Style Design s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: elektrické grily grily grily na dřevěné uhlí řepa Weber zděné grily
Sdílejte článek

Diskuze