Všichni doma využíváme různé domácí spotřebiče, které nám usnadňují každodenní vedení domácnosti. Dnešní trh nám nabízí řadu moderních, inovativních domácích spotřebičů v nesčetně široké nabídce, což nám umožňuje lepší výběr. Někdo si potrpí na kvalitu, někdo na nízkou cenu a někdo se rozhoduje na základě zkušenostmi ověřené značky. Přečtěte si v našich článcích užitečné informace o domácích spotřebičích a jejich využití.

Reklama
Velký přehled moderních chladniček. Vyberte si tu správnou!

Velký přehled moderních chladniček. Vyberte si tu správnou!

Od pradávna se lidé snažili uchovávat potraviny – ať už na horší časy nebo prostě proto, aby nemuseli denně na nákup. Na rozdíl od našich praprababiček, které si musely pomáhat více či méně pracnými způsoby, jako je zavařování, sušení, uzení či nakládání do soli, my dnes máme skvělé pomocníky, kam stačí potraviny prostě vložit. A navíc jejich vzhled výborně doplňuje interiér naší kuchyně.

Unikátní design a technologické inovace – to jsou domácí spotřebiče LG pro rok 2013

Unikátní design a technologické inovace – to jsou domácí spotřebiče LG pro rok 2013

Společnost LG Electronics dnes představila nejnovější produkty z kategorie domácích spotřebičů pro rok 2013. Mezi produkty zaujme parní pračka F12495BDSA, vlajková loď chladnička Lancaster, či plně automatický robotický vysavač Hom-Bot. Domácí spotřebiče vynikají nejen díky technologickým inovacím, ale i unikátnímu designu.