Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Ještě dostupnější kouzlo páry

16. 11. 2021 Sdílet

Využívání páry při pečení je stále oblíbenější. Pečivo, maso i zelenina jsou křupavější, zároveň se ale nevysuší. Pára je perfektní také pro kynutí těsta nebo pečení pečiva, ale i šetrné rozmrazování a rovnoměrné ohřívání. S neustále se rozšiřující nabídkou modelů jsou trouby s využitím páry stále dostupnější širšímu okruhu zákazníků.

Značka Bosch nyní uvádí nové modely trub řady Serie l 4 s funkcí přídavné páry, které zaručují vynikající výsledky pečení díky speciálnímu druhu ohřevu Hotair steam. Přidáním jemné páry se potraviny nevysuší, pečené jídlo bude naopak vždy zvenčí křupavé a uvnitř nadýchané a šťavnaté. Jednoduše stačí naplnit požadované množství vody do vyjímatelné misky na vodu, která je umístěná na dně pečícího prostoru, a nastavte druh ohřevu „horký vzduch + pára“.

Bosch parní trouba

Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Kromě přídavné páry nabízejí nové modely jednoduché ovládání a kontrolu díky intuitivnímu LED displeji, technologii 3D horký vzduch pro perfektní a rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou, jednoduché čištění nebo i automatické programy,* které po zadání váhy pokrmu automaticky určí druh ohřevu, teplotu a dobu pečení.

* Záleží na konkrétním modelu.

Více informací najdete na bosch-home.com/cz

Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče horkovzdušné trouby Inteligentní systémy parni trouba parní trouby peceni
Sdílejte článek