Zdroj: Vileda

Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid

15. 11. 2021 Sdílet

Rotační třásňový mop Vileda TURBO spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a díky trojúhelníkové hlavici a otočnému 360° kloubu se dostane i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem. Třásně z mikrovlákna rychle vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií.

Součástí setu je kbelík se šlapacím pedálem a rotačním ždímačem, díky nimž hlavici vyždímáte na požadovanou vlhkost: stačí ji vložit do ždímače a sešlápnout pedál. Mop je vhodný pro všechny povrchy včetně dřevěných podlah. Pro snazší manipulaci má kbelík podélnou rukojeť, bariéru, která zabrání stříkaní vody ven během ždímání a váží pouhých 1,4 kg. Vodu z kbelíku snadno vylejete čelním otvorem.

Mop Vileda Turbo 2v1

Zdroj: Vileda

Odnímatelnou hlavici mopu lze prát v pračce až na 60 °C. Náhrady je možné zakoupit samostatně. Volitelná délka trojdílné teleskopické tyče dosahuje až 125 cm.

Sadu Vileda TURBO zakoupíte od 989,90 Kč.

Mop Vileda Turbo 2v1

Zdroj: Vileda

Více informací najdete na www.vileda.cz

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Zdroj: Vileda

Kategorie: Domov
Tagy: dlazba domácí pomocníci podlahy úklid domácnosti uklizeni
Sdílejte článek