Montované domy PRAKTIC jsou skokanem roku

19. 04. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Vlastní nízkoenergetický dům pro život za cenu již od 1,4 milionu Kč se stává skutečností mnoha českých domácností.   V roce 2011 patřily domy akční řady PRAKTIC u zákazníků společnosti ELK mezi nejžádanější a jsou […]

Vlastní nízkoenergetický dům pro život za cenu již od 1,4 milionu Kč se stává skutečností mnoha českých domácností.

 

V roce 2011 patřily domy akční řady PRAKTIC u zákazníků společnosti ELK mezi nejžádanější a jsou v nabídce firmy skokanem roku – více než polovina z loni prodaných domů ELK nesla jméno PRAKTIC. Zájemci, kteří hledali menší, nízkoenergetický a cenově velmi přijatelný dům, si mohli u řady PRAKTIC vybrat ze čtyř typů jednopodlažních domů s užitnou plochou od 76 m2 do 128 m2 a tří typů dvoupodlažních domů s užitnou plochou od 95 m2 do 116 m2. Cena domu PRAKTIC 76 začíná v základním provedení na ceně 1,4 milionu korun!

V loňském roce se v České republice prodalo kolem 60 nových domů z nabídky ELK. Vysoký zájem veřejnosti o dřevostavby této rakouské rodinné firmy, vyráběné v České republice, měl několik důvodů – atraktivní výběr nízkoenergetických a pasivních domů včetně ekonomické řady PRAKTIC, dostupnost domu a důvěru posílila nabídka ELK uhradit cenu až po předání domu a možnost financování hypotečním úvěrem. Výstavba nového domu ELK se navíc uskutečňuje do 2 měsíců od předání základové desky.

Bližší informace o nabídce domů ELK získáte na webových stránkách www.elk.cz.

Kategorie: Dům Novinky
Tagy: dum modulární domy montované domy
Sdílejte článek

Diskuze