Zdroj: Romotop

Krbové vložky IMPRESSION

10. 11. 2023 Sdílet

Pro ty, kdo se rádi obklopují krásou a funkčností až do posledního detailu, přicházejí krbové vložky IMPRESSION.

Vybrat ten správný model je snadné. Řada IMPRESSION nabízí širokou paletu designů, od třístranných modelů přes rohové až po klasické průhledy, které vás nechají sledovat oheň z různých úhlů. Pozornost si zaslouží elegantní konstrukce dvířek, která mohou být výsuvná nebo klasicky otevíraná, poskytují tak jednoduchý přístup a údržbu.

IMPRESSION_R_2g_S_71.60.34.21_krbova_vlozka_Romotop_interier_f8

Zdroj: Romotop

Pro milovníky grandiózních výhledů je tu už zmiňovaný model s vysokým třístranným sklem, který se stane centrálním bodem každé místnosti s neopakovatelným vizuálním zážitkem. Výrobce umožňuje zákazníkům vyberte si barvu šamotové spalovací komory, a to přírodní s názvem natur nebo matnou černou.

Krbova_vlozka_Romotop_Impression_C_2g_L_80.61.34.21_natur_samot_s_logem_

Zdroj: Romotop

A to není vše. Kromě vzhledu, který okouzlí na první pohled, skrývají krbové vložky IMPRESSION i inovativní technologie, které zlepšují celkový zážitek z topení.

Krbova_vlozka_Romotop_Impression_2G_L_118.60.01_cerny_samot_s_logem_

Zdroj: Romotop

Všechny modely jsou vybaveny možností přídavné akumulace tepla, systémem vedení spalin DOUBLE SPIN a centrálním přívodem vzduchu CPV, který je možné jednoduše připojit pomocí otočného prvku AIRBOX. To vše znamená, že topení není jen o estetice, ale o setkání designu s pokročilou funkcionalitou pro vaše maximální pohodlí a užitek.

Krbova_vlozka_Romotop_Impression_2g_L_80.60.01_natur_samot_s_logem_

Zdroj: Romotop

Více informací na www.romotop.cz.

Fotogalerie

Komerční informace; zdroj: Romotop

Kategorie: Vytápění
Tagy: Krbové vložky romotop
Sdílejte článek