Zdroj: Korado

Připravte se na nový vzhled pro váš radiátor. Poradíme jak na to

18. 05. 2021 Sdílet

Pokud byste rádi uvítali změnu ve vzhledu vašeho topení a láká vás originální řešení, nechcete ale radiátor měnit nebo natírat, můžete si ke svému stávajícímu radiátoru pořídit hladkou čelní desku (PLAN) či desku s jemnými vodorovnými prolisy (LINE).

Instaluje se velmi jednoduše pomocí magnetů a háčků, zvládnete to tedy úplně sami do 10 minut. Díky této maličkosti bude váš radiátor vkusným designovým doplňkem. Ale aby to nevypadalo tak moc jednoduše, jedna náročnější chvilka může přijít a to při výběru barevného odstínu. Máte totiž na výběr přes 200 odstínů ze vzorníku KORADO a barevné palety RAL. A to už stojí za větší rozmýšlení!

Deska na radiátor ložnice

Zdroj: Korado

Vybrat si desku ale není technicky nic složitého. Připravili jsme pro vás Designer, který vás v jednoduchých 6ti krocích výběrem provede. 

  1. Vyberete rozměry radiátoru
  2. Vyberete typ čelní desky PLAN či LINE
  3. Vyberete si barvu čelní desky
  4. Následuje souhrn vaší nezávazné poptávky
  5. Vyberete si nejbližšího smluvního partnera
  6. Zadáte kontaktní údaje a to je vše
Deska na radiátor plány

Zdroj: Korado

Vámi vybraný smluvní partner vám potvrdí cenu, způsob dopravy a termín dodání. Poptávka je nezávazná a bude záležet jen na vás, zda se pak pro desky nakonec rozhodnete nebo nikoliv. Doba dodání je zhruba do 3 týdnů.

Deska na radiátor

Zdroj: Korado

Čelní desky PLAN SET a LINE SET jsou vhodné pro většinu modelů deskových otopných těles RADIK. Cenově začínají na 807 Kč bez DPH za desku v základním bílém odstínu RAL 9016.

Více na www.korado.cz 

Jak poznáte, zda máte doma radiátor RADIK? 

Tak tedy ready, SET, go! 

Vyrábí český výrobce KORADO a.s.

Zdroj: PR článek KORADO a.s.

Kategorie: Vytápění
Tagy: design interiérů designové radiátory Deskové radiátory interiérové řešení radiatory trendy v bydlení
Sdílejte článek