Výměna radiátorů snadno a rychle

19. 09. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Úsporám nákladů za energie je v našich médiích věnována velká pozornost. Přesto je pro investora někdy složité vyhodnotit, čím začít a kde se jeho investované náklady rychle a efektivně projeví v úsporách. Analýzy dokazují, že […]

Úsporám nákladů za energie je v našich médiích věnována velká pozornost. Přesto je pro investora někdy složité vyhodnotit, čím začít a kde se jeho investované náklady rychle a efektivně projeví v úsporách. Analýzy dokazují, že prvním krokem k energetickému vylepšení budovy je právě modernizace topného zařízení a k tomu náležejících komponentů.

Na trhu jsou nyní nové speciální deskové radiátory pro rekonstrukce, které jsou už od počátku navrženy tak, aby jejich instalace byla možná na stávající rozvody – tedy snadno a rychle. Prvním krokem je demontáž původního článkového radiátoru, druhým krokem je instalace uchycení nového radiátoru a nakonec instalace samotného nového radiátoru. Zákazník navíc získá maximální tepelnou pohodu a  interiér mu zkrášlí moderní topná tělesa, která jsou nabízena v mnoha barvách a tvarech. Při utváření vnitřní architektury nejsou individuální svobodě kladeny žádné meze, stylová topná tělesa poskytují dodatečný komfort s individuálními doplňky.

Zdroj: KORADO, a. s.

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: energie radiator teplo
Sdílejte článek

Diskuze