„Zvedačky“ Romotop Heat Vás zvednou ze židle

„Zvedačky“ Romotop Heat Vás zvednou ze židle

22. 11. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

V dnešní době je kladen velký důraz na funkcionalitu krbových vložek, a proto je někdy opomíjen design. Tohle spojení však neplatí u firmy Romotop, která snoubí tyto aspekty dohromady.

Důkazem jsou zcela jistě velkoformátové krbové vložky Heat 2G L 66.50.01, Heat 2G L 88.50.01 a Heat 2G L 110.50.01, rohové krbové vložky Heat 2G L 65.51.40.01 se svou větší sestrou Heat 2G L 81.51.40.01 a Heat C 2G L 81.52.31.01(21) a Heat C 2G L 65.52.31.01(21) s trojstranným prosklením. Všechny tyto modely jsou opatřeny tolik oblíbenými výsuvnými dvířky s inovativním systémem výsuvu Silent Lift, který zaručí tichý a bezstarostný chod dvířek.

krbové vložky Heat zdroj Romotop

krbové vložky Heat zdroj Romotop

krbové vložky Heat zdroj Romotop

krbové vložky Heat zdroj Romotop

krbové vložky Heat zdroj Romotop

krbové vložky Heat zdroj Romotop

Velmi důležitou části krbové vložky Heat je spalovací komora, proto firma Romotop dbá, aby vždy byly použity pouze prvotřídní materiály. Z tohoto důvodu je spalovací komora vyložena pravým šamotem, který dokáže akumulovat teplo a tím zlepšuje dynamiku hoření. Z důvodu co nejsnazšího ovládání krbové vložky je možné primární a sekundární vzduch regulovat pouze jedním ovládacím prvkem. Ve všech modelech řady HEAT je použit vysoce účinný systém vedení spalin DOUBLE SPIN se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti spalování. Do komory je přiveden i terciární vzduch, čimž krbovým vložkám HEAT nedojde nikdy dech. Komplexnost firmy Romotop, která nemá na evropském trhu obdoby je podtrhnuta i možností instalace akumulačních sad Mammoth, které se mohou umístit na zadní, boční i horní strany vložek Heat. Hlavní devízou akumulačních sad Mammoth je, že teplo které by jinak uniklo do komína, se ukládá na čas, kdy již není po ohni v krbu ani památek. V neposledním případě je potřeba zmínit velmi vysokou účinnost spalování, která se pohybuje v rozmezí 83 – 85 %, regulovatelný výkon od 4 – 12 kW. Všechny tyto aspekty zařadili krbové vložky HEAT na špici v oboru krbových vložek.

ZDROJ: PR článek společnosti Romotop

Kategorie: Vytápění
Tagy: krbový vložky romotop vytápění bytu
Sdílejte článek

Diskuze