Moderní rodinné domy

Moderní rodinné domy jsou typické svou prostorností, světlými místnostmi, praktickým využitím prostoru a přizpůsobením každé místnosti k její účelovosti. Moderní rodinné domy se vyznačují i moderními inovativními technologiemi, vylepšeními a vychytávkami, které umožňují jednodušší a šetrnější bydlení. Mnohé moderní domy jsou vybaveny také různými ekologickými funkcemi. Dětské pokoje jsou řešeny s ohledem na bezpečnost a detaily. Inspirujte se i vy moderním bydlením na našem portálu. Od rozložení pokojů a nábytku až po dekorace a barevné kombinace.
Moderní nízkoenergetický dům nedaleko Kopřivnice
Eko domy

Moderní nízkoenergetický dům nedaleko Kopřivnice

Malebná příroda Beskyd v sobě ukrývá mnoho pokladů. Některé jsou zde již od nepaměti a některé – jako moderní dům nedaleko Kopřivnice, jen od loňského léta. Za zmínku však stojí obojí – jak úžasná krajina, tak nízkoenergetický dům s úpravou proti rozmarům počasí.

Moderní dům pro 21. století inspirován venkovskými staveními
Design interiérů

Moderní dům pro 21. století inspirován venkovskými staveními

Mladá architektka, Pavla Juříčková, se ve svém návrhu zadívala do minulosti, aby navrhla moderní dům pro 21. století. Vy se s její představou můžete seznámit v naší rubrice věnované mladým architektům, kterou připravujeme ve spolupráci se známou stavební firmou Ekonomické stavby.

Moderní rodinné domy ze všech koutů Evropy
Katalog rodinných domů

Moderní rodinné domy ze všech koutů Evropy

Jasným trendem v celém současném stavebnictví jsou úspory. Platí to samozřejmě i pro rodinné domy a to napříč Evropou. Všude se architekti snaží o snižování výdajů za energie a zvyšování energetických zisků ze slunce, využívání […]