Zdroj: HOME 3/2022

Březnový HOME v prodeji od 11.3.!

11. 03. 2022 Sdílet

V novém vydání HOME se dozvíte, jak si navrhnout a zařídit bydlení krok za krokem, a co nesmí chybět ve venkovském, severském či eklektickém interiéru. Ukážeme vám i trendy koupelny a poradíme s výběrem a péčí o pokojovky.

Chuť velkého jablka

Když má designér možnost navrhnout si dům sám pro sebe, ke slovu se dostávají nápady, které se jeho klientům zdály příliš odvážné. Tak to bylo i s polskou designérkou Mariou Malinowskou, která se při tvorbě svého bydlení inspirovala atmosférou newyorského nájemného domu.

HOME 3/2022

50 doplňků v pastelových barvách

Vyberte si svou oblíbenou jarní barvu a připravte svůj domov na příchod jara. Vanilková, mátová, pistáciová, broskvová − pastelové odstíny dokážou do každého prostoru s absolutní lehkostí vnést potřebnou svěžest.

HOME 3/2022

Zdroj: HOME 3/2022

Styl měsíce

Po dánském hygge, norském koselig a švédském lagom je načase podívat se blíže na japonskou filosofii ikigai. Toto slovo označuje něco jako důvod naší existence. Snaží se nás naučit, že si máme všímat drobných momentů štěstí v tomto rušném světě a hledat duševní pohodu a mír okolo sebe. To je smyslem našeho života. Ikigai v posledních letech proniká i do interiérového designu.

HOME 3/2022

Zdroj: HOME 3/2022

Bydlíme s rostlinami

Milovníci botaniky věří, že neexistuje nic takového jako příliš moc zeleně. A my s nimi souhlasíme. Díky ní získáváme životadárnou energii, která nám po hodinách strávených v příbytcích přirozeně chybí. Podívejte se, jak správně vybrat, pečovat a naranžovat pokojovky.

HOME 3/2022

Zdroj: HOME 3/2022

Nové číslo časopisu HOME si můžete koupit od 11.3.2022, nebo si objednejte roční předplatné.

HOME 3/2022

Zdroj: HOME 3/2022

Kategorie: Novinky
Tagy: časopis HOME interiérové styly pokojove rostliny
Sdílejte článek