interiérové styly

Showroom Eglo v Bratislavě
Design interiérů

Nejoblíbenější interiérové styly

Vzhled domu odráží osobnost majitele. Mezi oblíbené styly, ve kterých Slováci zařizují své interiéry, patří bezesporu minimalismus, styl inspirovaný severským designem a interiér plný pestrých barev.

Jak si zařidit domácnost
Design interiérů

Zařiďte si domácnost podle svých představ

Už od malička si představujete, jak by vaše bydlení mělo vypadat, když se ho ale dočkáte, ne a ne se k těmto představám alespoň přiblížit. Místo krásně naklizené kuchyně a obývacího pokoje máte všude položené nějaké věci, obrázku domova z představ nebo katalogu se realita ani vzdáleně nepodobá. Co s tím? Zařiďte si domácnost pěkně, prakticky a lépe.

Obývák v scandi stylu se psem
Trendy

Jak si zařídit bydlení ve skandinávském stylu

Skandinávský styl existuje už od 50. let minulého století, a i navzdory tomu je stále velmi „živý“ a žádaný. Vyznačuje se minimalismem, jednoduchostí, čistotou a funkčností. Je bezprostředně spjatý s přírodou, a proto je mnohým tak blízký.

HOME 3/2022
Novinky

Březnový HOME v prodeji od 11.3.!

V novém vydání HOME se dozvíte, jak si navrhnout a zařídit bydlení krok za krokem, a co nesmí chybět ve venkovském, severském či eklektickém interiéru. Ukážeme vám i trendy koupelny a poradíme s výběrem a péčí o pokojovky.

béžová ložnice
Trendy

Interiérové trendy, které budou vládnout v roce 2022 – sedmdesátá léta, fialová, kárované vzory

S novou sezónou je vždy vzrušující aktualizovat i zařízení domácnosti. Podobně jako šatník, i byt či dům si občas zaslouží osvěžení. Víte, jaké úpravy a dekorace budou módní v interiérech v roce 2022? Inspirujte se horkými tipy od interiérových designérů.

Retro ložnice s toaletním stolkem
Dekor

Které interiérové trendy a styly designéři vůbec nedoporučují?

Mnoho nových interiérových trendů vypadá v magazínu či v katalogu perfektně, ale odborníci před nimi varují. Víte, co se rozhodně nevyplatí zkoušet na vlastní pěst a do čeho by se nepustila ani většina designérů? Navíc nezapomínejme na to, že změny znamenají investice a ty výraznější určitě nechceme dělat jen na jeden dva roky.

HOME 1-2/2021
Novinky

Nové vydání časopisu HOME 1-2/2021 právě v prodeji

V nejnovějším vydání časopisu HOME najdete 50 nejlepších interiérů roku, nejdůležitější otázky o hrubé stavbě domu, trendy letošního roku a ještě mnohem více...

Design interiérů

Interiér bytu podle znamení: Jaký styl vyhovuje vám?

Chcete něco změnit ve vašem bytě, ale obáváte se, že se netrefíte? Bojíte se, že pokazíte celkový vzhled nebo vám úprava v konečném důsledku „nesedne“? Upravte si interiér podle vašeho znamení!